Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


Podsvěťané

19. července 2016 v 13:45 | alisa44 |  Nástroje Smrti
Překlad ze stránky shadowhunters.wikia.com

Původní verze/ Original version ZDE

Podsvěťané

Podsvěťané jsou nadpřirozené bytosti a kříženci stvoření obývajících svět Stínů. Podsvěťan je hodně používaný termín označující bytosti, co jsou napůl lidé a napůl démoni. Někdy říkají, že jsou démonickým protějškem Lovců stínů, kteří jsou zčásti lidé a z části andělé. Zahrnují vlkodlaky, upíry, čaroděje a víly.
Ačkoliv jsou od přírody démoničtí v původu i povaze, mají Podsvěťané lidskou duši a jsou obyvateli Nebe považováni za lidské bytosti.
Podsvěťané obvykle nemohou přijímat runy. Nicméně Spojenecká runa vytvořená Clary Fairchildovou na ně použita může být, sdílí tak své schopnosti s Lovci stínů. Světlomilec Simon Lewis také měl runu s Kainovým znamením.
Každých patnáct let jsou podepsány Dohody mezi Podsvěťany a Spolkem, Nefilim. Dle Dohod dokud budou pravidla dodržována, budou žít v míru bez problémů a mohou dokonce pomoct jeden druhému, když bude potřeba. Také každá ze čtyř ras má křeslo v Nefilské Radě od roku 2007.

Zajímavosti

Ačkoliv to jednou Jace zmínil, nikdy nebylo objasněno, jestli zombie vážně patří mezi Podsvěťany nebo jestli to byl vtip.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama