Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


Nové informace: Překlady

10. července 2016 v 13:54 | alisa44 |  Nástroje Smrti
Ahojte :)
Takže tento blog získává nové zaměření a to překlad anglicky psané stránky Shadowhunters.wikia.com se svolením od Rwtia64!
No někdo už ví, že já a angličtina nejsme zrovna přátelé, naštěstí se můj kamarád nechal přemluvit a bude překládat se mnou (tedy spíš za mně... xD)
Tahle stránka je totiž ten nejlepší seznam všeho, co chcete vědět o knihách od Cassandry Clare <3 v mém případě začneme s překladem hlavně ze série Nástroje smrti.
Často si tam něco hledám, ale mám problém právě s tím, že to není česky, no a proto to i chci přeložit. Jak už je psáno nahoře, mám svolení od jedné z hlavních adminek, popravdě vůbec netuším, jestli k tomu potřebujeme nějaká další svolení a každá stránka je podle historie upravována hned několika lidmi. Takže doufám, že bude stačit jen to jedno od asi nejaktivnější adminky a samozřejmě bude u každé přeložené stránky i odkaz na originální verzi ;)

Tak doufám, že nám to vyjde a že s překladem začneme hned příští týden, jak jsme si naplánovali xD bude tu i seznam, kde si budete moct dohledat, co máme v plánu překládat a co už přeloženo je a pokud budete vy sami mít nějaké přání, tak ho připiště do komentářů ;)


Btw. teď tu je pár vynechaných, ale brzy snad zase začnu psát i středeční povídky <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 17. července 2016 v 22:36 | Reagovat

Tak ať vám to odhodlání vydrží :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama