Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


Lovci stínů - Domov a Politika

30. července 2016 v 11:35 | alisa44 |  Nástroje Smrti

DOMOV

Idris
Alicante

Idris

Je země Lovců stínů a je chráněna démonními věžemi, díky kterým démoni nemohou vejít dovnitř. Jediná možnost je dát krev démona zevnitř na démonní věže a je to prakticky nemožné. Idris se nachází ve střední Evropě, je to malá země mezi Francií a Německem s ochrannými kouzly a hlídkou všude kolem hranic, která zabraňuje civilistům vstoupit dovnitř. A když se snaží překročit hranice, jsou jednoduše přemístěni na druhou stranu hranic země, aniž by si toho všimli.
Idris je z velké části les, plný upířích doupat a smeček vlkodlaků. Jsou tam hory, které mohou být překročeny jen na vrcholu léta, jinak byste umrzli k smrti. Je tam malý systém vesnic skrz celý Idris, nejsou příliš velká a jsou úzce seskupená kolem jednoho města - Alicante neboli Skleněného města.
Nefunguje tam žádná technika.

Alicante

Je to jediné a tedy hlavní město Idrisu, občas nazývané Skleněné město kvůli přítomnosti démonních věží na ochranu před útoky démonů, které odráží světlo a vypadají potom jako sklo. Město samotné je poháněno kouzelným světlem. Domy ve městě jsou tvořeny z Erasu.
Gard, místo setkání Rady, stojí na kopci na vrcholku města, celé dokola je obklopeno rodinnými sídly lovců stínů a samotné Rady. Po celém městě jsou obchody prodávající širokou škálu zbraní a oblečení.

POLITIKA

Spolek
Úmluva
Dohody
Světové vztahy


Madam Dorotea: "Ty bys je tak určitě nazval. Znáš motto Úmluvy?"
Jace Herondale: "Sed lex dura lex. Zákon je tvrdý, ale je to zákon."
- Město z kostí

Nefilim následují striktní sadu zásad podle Kodexu a Spolku. Těchto mnoho pravidel a ustanovení musí být plněno.

Spolek

Hlavní organizace Nefilim vedena Radou a Konzulem, což je nejvýše postavený úředník. Spolek udržuje zákon a rozhoduje o důležitých záležitostech týkajících se Nefilim. Všichni členové Spolku mají právo zasahovat do záležitostí Spolku.
Když se lovec stane dospělým (18 let), musí se rozhodnout, zda složí přísahu Spolku a stane se plnoprávným členem, nebo opustí svůj život a prostě odejde. Členové Spolku jsou rozděleni do menších skupin v různých zemích a ve všech státech v Americe a Austrálii po celém světě. Mají Instituty, které slouží k udržení moci a každý aktivní lovec se jim zodpovídá. Zatímco tyhle regionální skupiny fungují nezávisle na Spolku a mají právo na vlastní uskupení, jak se jim zlíbí, jsou stále pod kontrolou Spolku.
Stejné to je pro mladé Lovce stínů, jejichž rodiče Spolek opustili. Každých šest let do plnoletosti se spolek ptá dítěte, zda se k nim chce přidat a stát se lovcem. Když dítě bude odpovídat ne po celou dobu (3 tázání) tak je svobodné, ale kdykoliv během těch osmnácti let může dítě jít do jakéhokoliv Institutu a žádat o výcvik.

Úmluva

Je to systém dodržovaný ve Spolku a obsahuje zákony, kterými se řídí Lovci i Podsvěťani. Úmluva chrání práva lovců, aby mohli udržovat vztahy mezi Spolkem a Podsvětím a lidským světem v rovnováze, a také slibuje, že Svět stínů zůstane ukryt před civily.

Dohody

Fungují společně s Úmluvou a souhlasí, že budou dodržovány ve Světě stínů a nařizují Lovcům a Podsvěťanům ochranu civilů. Skupina Podsvěťanů v souladu s dohodami souhlasí, že nikdy neukážoupodstatu Světa stínů civilům.
Dohody jsou podepisovány každých patnáct let vyslanci každé rasy.

Světové vztahy

Zatímco Lovci žijí na Idrisu a nespadají pod autoritu smrtelníků, jsou stále technicky vzato lidé a občané zemí světa mimo Idris, takže patří pod zákony obyčejného světa. Dělají smlouvy s jinými státy. Londýnská monarchie je blízko k Lovcům stínů a mají s nimi dohodu, že Lovci stínů udržují Anglii v bezpečí. V USA ministerstvu oddělení války a spravedlnosti pracují převážně Lovci stínů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama