Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


S mocnou silou 24

22. června 2016 v 6:40 | alisa44 |  S mocnou silou
upřímně... opravovat to nebudu xD možná časem... xD ale ono to nevadí, není už nikdo, komu by ty chyby mohli vadit...
užijte si další díl :3


Naho se probudila a připadala si jako na moři. Sice nikdy na lodi neplula, ale z knížek usuzovala, že by to byl přesně takový pocit. Pomalu rozlepila oči a pochopila, že ten houpavý pohyb vykonává Nathan, který ji nese v náruči. Nad obzorem se pomalu rozednívalo a tráva byla poseta rosou. I její oblečení bylo mokré, ani nevěděla, jak dlouho musela ležet na louce. Periferním viděním zahlédla Liama zhrouceného u jednoho stromu a svázaného provazem. Sice by tkanina mocný experiment nezastavila, ale znala Liama a věděla, že svou prohru přijme spravedlivě a o nic se nepokusí.
Vzpoměla si na včerejší noc, na to, jak se bála o Nathana a až kriticky se vysílila, když využila svou moc. V té chvíli se cítila mocná, nic jí nestálo v cestě a i když si to nechtěla přiznat, byl to opojný pocit vědět, že by ho dokázala bez obtíží zabít. Ale právě to byla ta část, která ji děsila a které se chtěla zbavit. Roztřásla se, což si Nathan vysvětlil jako chlad a povzbudivě se na ni usmál.
"Už budeme v teple a ty se zahřeješ," ujistil ji.
Tvářil se jakoby nic, ale popravdě, když se probral a viděl Naho i Liama v bezvědomí, bál se, že dívka nedýchá. O pár vteřin později si úlevně oddychl, když zjistil, že je jen v bezvědomí, ale starost ho přesto neopouštěla.

Když se o několik hodin později Nathan loučil s prarodiči, Naho z jejich myšlenek vyčetla, že je něco znepokojuje a čekali, že tu zůstanou déle. Ale je ještě pořád čekal problém zvaný Liam, o který se museli postarat
Společně i s jejich věcmi došli na mítinku, kde předtím nechali Liama. Ten seděl opřený o strom s klidný výrazem a lano měl spřetrhané položené vedle sebe, asi aby dokázal Nathanovi, že kdyby chtěl, už dávno mohl být pryč. Nathan se však za tento kousek jen zamračil, nic ale neříkal.
"Počkal bys na nás v autě?" požádala Naho tiše Nathana, ten sice vypadal, že jí odpoví něco velmi ošklivého, nakonec ale mlčky přikývl a odešel stranou.
Naho si přiklekla k bělovláskovi. "Pamatuješ si ještě, co jsi říkal?" zeptala se.
"Jistě, za koho mě máš?" ohradil se mladík dotčeně. "Slíbil jsem, že pokud mě porazíš, tak tě budu chránit a taky to hodlám dodržet."
"Dobře... Doufám, že od tebe nemám čekat žádný podraz."
"Neboj se," ušklíbl se. "Znám tě od chvíle, co jsi do institutu přišla jako nemluvně. Nepodrazil bych své staré známé. A vrstevníky. Protože my dva jsem stejní, kotě, oba jsem jen hračky doktora Jackese a ty to víš..."
Naho přimhouřila zlostně oči. "Já už ale nehodlám být ničí loutka!"
"Všiml jsem si, že jsi se trochu změnila. Z té malé vyděšené šedé myšky je odvážná dívka. Býval jsem tvůj trenér, všiml jsem si, jak ses změnila..."
"Jistěže sis všimnul. Porazila jsem tě," odsekla Naho a postavila se na nohy. Liam ji napodobil, takže teď musela zaklonit hlavu, aby mu mohla pohlédnout do očí.
"Jsi dobrá. Myslím, že vím, co tě udělalo silnější."
"Co?"
Liam se jen ušklíbl a vydal se k autu, tašku kterou Naho držela jí šetrně vytrhnul z rukou a nesl ji. Jen se na ni naposledy podíval, aby jí odpověděl. "Našla jsi někoho, koho chceš chránit. Někoho, koho si ceníš víc než vlastního života. Ale dej si pozor, aby tě to jednoho dne nezabilo, Naho..."

"To si děláš srandu, Nathane?!"
Naho se podvědomě přikrčila před křikem, i když nebyl adresovaný jí, ale hnědovláskovi vedle. Ten narozdíl od ní zůstal kllidný.
"No tak, Vio. Je to můj známej, nemůžu ho přece nechat na ulici... Zatím může spát na gauči a pak si něco vlastního najde..." požádal ji znovu. Fialovlasá dívka jen vztekle házela vražedné pohledy kolem sebe, ale jinak už nic neprotestovala. Naho ale dobře věděla, co se jí odehrává v hlavě a nebyli to žádné necenzurovatelné věci. Vlastně se divila, že po Nathanovi ještě nic nehodila.
Takže taková byla jejich historka. Nathan po cestě zpátky do města potkal svého známého, Liama, a když zjistil, že nemá kam jít, velkoryse mu nabídl, že může prozatím zůstat u nich, než si něco najde. Dokonalý příběh kazila jen nevraživost panující mezi oběma chlapci. Naho se proto, zatím úspěšně, snažila mezi nimi zachovat mír.
"Fajn," procedila Via mezi stisknutými rty. "Ale jen na tři dny! Ani o den víc!"
"Jupí," zavýskl Riku a Nathan se pobaveně pousmál. "Naše parta se rozrůstá!"
"Doufám, že víš, co děláš..." šeptal Via směrem k Nathanovi, Naho jejich krátký rozhovor přesto slyšela.
"Věř mi," přikývl hnědovlásek, ale Via se mračila dál.
"Nezapomeň, co všechno tady je... Kdyby tady poldové kvůli těm dvěma," kývla bradou směrem k Liamovi a Naho. "Našli drogy, nebo neregistrované zbraně měli bysmě problém, Nathane."
"Vio, mělas někdy důvod mi nevěřit?" zavrčel na ni Nathan naštvaně.
Viin pohled najedo zesmutněl. "Nezapomeň, že jsme rodina. Kdyby se kvůli tobě něco mělo Rikuovi nebo Salome stát, tak tě bez zaváhání zabiju."
Nathanův výraz zvážněl. "Kdyby ano, tak se zastřelím sám."
Via nevěědla, že Naho i Liam jejich rzhovor slyšeli a dál si poklidně myslela, že jejich tajemství je v bezpečí. Bezstarostně se usmála na černovlásku, ta jí úsměv oplatila, ale bylo to těžké. Vědomí, že Via by ji bez problému podrazila, ji skutečně zabolelo a už se v tomto domě necítila tak v bezpečí, jak si původně myslela.
"Neboj se. Kdyby se něco stalo, nedovolím jim, aby ti ublížili," řekl jí Liam a Naho se na něj vděčně usmála.
Možná by mu neměla věřit, přecejen se ji pokusil zabít a kde měla jistotu, že ji nezradí. Ale ještě předtím znala Liama celý svůj život, byl pro ni neznámý a zároveň zaž důvěrně známý. A pokud o něm něco věděla, tak to bylo to, že on vždycky plní své slovo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 4. července 2016 v 8:13 | Reagovat

Pěknej dílek :))
A jsem tady přeci já, takže máš pro koho opravovat! :P Uznávám, že až po delší době, ale jsem zase tady xD Mě se jen tak nezbavíš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama