Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


nová blogová etapa a shrnutí těch předchozích

10. dubna 2016 v 10:52 | alisa44 |  Výkecy a oznámení
28. ledna 2015 v 15:18 byl tento článek zveřejněn poprvé se třemi blogovými etapami. Nyní po roce začínám čtvrtou etapu tohoto blogu a proto článek trochu poupravíme...
Původní článek je zde:Tak první etapa je celá jen o Magic Forever,kdy jsem byla dítě a teprve se seznamovala se spisovatelskými schopnostmi. Nestojí za přečtení, pokud mě nechcete zavraždit, ale pro mě je to příjejmná vzpomínací věc, která mě vrací do úsměvné části mého dětsví.
Druhá etapa mi ukázala kulturnější psaní, ale stále není dělena na odstavce, takže ani tam bych nikomu nedoporučovala něco číst. Přesto jsou tam ale věci, které mám ráda a když přimhouřím očko, přečtu si to kvůli ději...
Třetí etapa je ta, kdy jsem psát vcelku uměla, dát přečíst někomu už bych se to nebála a vlastně se velmi podobá té další. Ale i když psaní se téměř nezmění a některé povídky se mezi těmito etapami budou prolínat, rozdělit je musím.

A nyní tedy začíná současná čtvrtá etapa tohoto blogu! Styl psaní je (doufám) zase o trochu doladěn, i když změny budou už jen nepatrné a pro cizího člověka nejspíš i neviděné. Co se ale mění je i má psychika a celkově pohled na svět, někdo by možná naivně řekl, že jsem dospělejší, klidnější a inteligentnější. Skutečně naivně. A další věc, která se mění je, že posledních několik měsíců byl blog v provozu jen díky čtvrtečním povídkám, které, přiznejme si, pro mě byli jen jako povinnost, nikoliv zábava jako dřív. A to byla chyba, ale zastavit blog jsem nechtěla. A tak se pokusím vrátit na tento blog, být znovu aktivní, najít si nové (inteligentní xD) SB, protože z těch původních je není aktivní jeden dva nikdo. Nemám jim to za zlé samozřejmě, ale neměla bych se k nim donekonečna upínat a taky jít dál. Tedy rozhodnout se zda skončím nebo pokračovat. A já se rozhodlat pokračovat, jinak by tu tento článek přeci nebyl. ;)


Tak oficiálně je spuštěna čtvrtá etapa tohoto blogu a také tedy spouštím svou aktivnost tady!
Popřejte mi hodně štěstí xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama