Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


Na hřbetě draka 2

20. dubna 2016 v 22:37 | alisa44 |  Jednorázovky
To je tak,když se někdo vrátí pozdě domů a vzpomene si, že vlastně ještě nepřidal povídku xD ano ano, jsem asi velmi retardovaná xD
Ne! Oprava! xD Kuba je retardovanej! xD aneb já zbožňuji své kamarády xD
Mějte se krásně šmouláčátka :* Snad se vám bude pokračování elfky líbit :D"Mimochodem," prohodí za letu jezdec a Nix se na něho zvědavě otočí. "Jmenuju se Klein."
"Já jsem Nix z Rubínového klanu, dcera Amaricka," představí se dívka tak, jak ji učili. Nikdy přímo nebyla pro tyhle formální představení, ale tentokrát chtěla, aby muž za ní skutečně věděl, kdo je. Aby si naplno uvědomil, že pro něj může být nebezpečná a že by se s elfkou vůbec neměl vyskytovat na stejném místě. Jenže on se jen pousměje.
"Rád tě moznávám, Nix."

Kobaltový drak přistane uprostřed louky vysoko v horách a jezdec seskočí a galantně nabídne pomocnou ruku mladé elfce, která poté sklouzne z dračího hřbetu.
Slunce září a okolo nich šumí lesy, příroda jakoby najednou chtěla ukázat to nejlepší, co může nabídnout.
"Takže, co dělala taková nádherná elfka uprostřed lidské vesnice?" zeptá se muž s úsměvem a Nix se zarazí. Neví, zda mu může natolik důvěřovat, ale potom se osmělí.
"Chtěla jsem vidět draky."
"Stojí ti to nebezpečí za to?"
Nix se pousměje. "Já se vesničanů nebojím."
"Já se zase nebojím elfů," opáčí mladík s úsměvem. "Ani Lumein. Víš, vlastně se říká, že draci mají elfy mnohem raději, než obyčejné lidi."
"Skutečně?" usměje se Nix a pohladí draka po hlavě.
A v tom se ozve řev a na louce se zjeví stříbřitá dračice, jejíž šupiny háží ve slunečních paprscích zlatavé odlesky. Sice řve na celé okolí, ale pohled v jejích očích je klidný a chová se spíš plaše než nebezpečně, jak by se správný divkoý drak měl chovat. Nix nachvilku její neskrotná krása uchvátí natolik, že kdyby ji Klein nestrhnul stranou, oheň z drakova chřtánu by ji sežehl.
"Musíme odsud pryč!" poprvé je v blízkosti draků a její společník je vyděšený. Vždyť ona nevypadá, že by jim chtěla ublížit, jen brání své teritorium...
To už zasáhne i Lumein a osopí se na cizí dračici, aby ochránil svého jezdce a jeho společnici.
Dva draci se rozeběhnou proti sobě a kobaltově modré zvíře se zakousne do boku protivnice. Ta zoufale zařve a zůstane ležet, mezitím si ale Klein přivolá Lumeina k sobě a rychle se vyšvihne do sedla, Nix si vtáhne do náruče a vznesou se k oblakům daleko od zraněné dračice...
Nix se ještě naposledy ohlédne, aby viděla dračici skučící bolestí, která se k ní zahledí a ona spatří v jejích očích něco, co nedokáže přesně vysvětlit. Možná pochopení.
Když se blíží k vesnici, kde ještě pořád odpočívají ostatní draci a královi jezdci, Nix si znovu zahalí tvář černou látkou svého pláště a skryje svůj elfí původ.
Seskočí z draka a rozběhne se k lesu. Její rozporuplné pocity ji nyní dostihnou a ona chce pryč z dosahu lidí. Těch lidí, jenž ji vždy uchvacovali.
"Počkej Nix!" Klein se rozěbehne za ní a dostihne ji až u lesa. "Mohu.... Mohl bych tě zase vidět?"
Nix se k němu otočí, po tvářích jí stékají slzy, ale to jezdec vidět nemůže díky její kápi. Mlčí, váhá zda by měla.
Mladík její nejistotu pochopí a smutně se usměje, uhne pohledem. "Chápu... Já... Příští týden zase přiletíme do této vesnice. Budu doufat, že znovu přijdeš!" zavolá za ní, ale to už elfka mizí v lese.
Ten ji obklopí a ona se znovu cízí v bezpečí. V bezpečí před krutostí lidí, jenž nutí draky bojovat mezi sebou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 22. dubna 2016 v 23:12 | Reagovat

Chudák drak :(( Nix ti je podobná...v jistém ohledu
Jen mě u těch draků mrzí, že je ochočili...

2 alisa44 alisa44 | Web | 23. dubna 2016 v 11:04 | Reagovat

[1]: Chápu, mě je těch draků taky líto :-( :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama