Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


S mocnou silou 8

5. srpna 2015 v 10:00 | alisa44 |  S mocnou silou
No jsem pryč,ale i tak jsem vám přednastavila středeční povídku xD snad se bude páčit <3 v tomhle díle se dozvíte něco o členech naší ,,rodiny",hlavně tedy o důvodech proč bydlí právě u Vii...


Naho vystoupala po schodišti nahoru a teprve teď se rozhlédla po chodbě.Když po ní šla naposledy s Nathanem,vůbec se nerozhlížela a tak se teď zvědavě koukla kolem.Tapeta na zdi byla jako vroubkované dřevo,jedna zeď byla prázdná až na pár pověšených obrazů a na druhé straně byli troje dveře.O těch nejblíže ke schodišti už věděla,že je tam koupelna a Salome ji teď vedla ke dveřím prostředním.Byla to útulná místnost s broskově oranžovými zdmi a na každé straně byla jedna postel.Mezi nimi bylo velké okno s bílými záclonami a noční stolek s lampičkou a nějakými pohozenými časopisy.Vedle jedné postele byl stůl s notebookem,vedle něho byli učebnice a pak pár poházených věcí,a u stolu stála otočná židle bílé barvy.U druhé postele stála velká šatní skříň,jedno ze dveří bylo obrovské zrcadlo,ve kterém viděla,jak moc velký rozdíl je mezi ní a Salome.Ona měla ostře řezané rysy v obličeji a dlouhé černé vlasy,žádný make-up a jejímu obličeji dominovaly stříbřité oči.Na sobě měla jen Nathanovu mikinu a vypadala jako by sem přišla z ulice.Což sice přišla,ale v jiném smyslu.Oproti ní Salome měla ladné pohyby a něžný úsměv,její oči prozrazovaly laskavost,ale i zvláštní dravost.Byla přesně ten typ dívky,která si může okolo prstu omotat kteréhokoli kluka a je si toho dobře vědoma,přesto toho nevyužívá.
Z jejích myšlenek ji vytrhla až sama Salome,když otevřela šatní skřín,chvíli se v ní přehrabovala a pak našla čisté spodní prádlo,černé tepláky a fialovou tuniku.
,,Tady,převleč se."podala jí to a posadila se na postel.
,,Děkuju,"kníkla na to Naho a zčervenala.I když se na ni Salome nedívala,její přítomnost ji znervózňovala.V institutu se sice převlíkala v přítomosti místních pracovnic,ale i tak se studu nezbavila.Zdráhavě ze sebe tedy shodila mikinu a začala se převlékat do půjčených věcí.
,,A vy jste....rodina?"zeptala se potom Salome.
Ta pohupovala nohama a dívala se z okna do tmy,která se pomalu snášela nad městem. ,,Jsme jako rodina,jen nepokrevní..."vysvětlila a když na ni Naho hodila zaujatý pohled,tak pokračovala.
,,Je to Viin dům,bydlela tu se svými rodiči,ale zemřeli když jí bylo sedmnáct,tak tu pak žila sama.Nathan je jen o rok mladší než ona.Byl tu nový a pořád se se všemi rval a vyvolával nesmyslné rvačky.Tenkrát Via byla taková dost populární a tak se rozhodla,že toho kluka zmlátí,aby mu dala najevo,že je to její škola a že si na ni má dávat pozor.Ale když ho viděla,našla v jeho očích zoufalou bolest a pochopila,že bojuje jenom aby si dokázal,že fyzická bolest není důležitá.Tenkrát ho totálně zmlátila."zastavila se Salome a rozesmála se. ,,A pak z něj udělala svého kamaráda.Ze začátku mu její přítomnost asi vadila,ale po čase si jí oblíbil a tak nějak s ní zůstal.Nebydlí tady,ale u svých prarodičů,jenže tady je většinu času a tak je to skoro jako by tu bydlel.Spojuje je stejná bolest,protože oba přišli o rodiče."vysvětlila jí.
Naho přikývla,chápala to. ,,Takže to je Nathan,ale co ty a Riku?"zeptala se.Věděla,že by se neměla ptát a vycítila nervozitu z Nahyných myšlenek,ale zvědavost byla až moc silná.
,,Víš...Naše máma je alkoholička....Nestará se o nás....A Riku si Nathana zamiloval,byl to jeho vzor a tak se z Rikua stal Nathanův ocásek...Nakonec nám jednoho dne Via nabídla,abysme se k ní přestěhovali,když Riku omdlel a ona zjistila,jak je vyhublý.A od té doby,tu bydlíme.No a Marco byl původně jenom Viin společník v obchodu s drogama,ale pak se jednou trochu víc napili,vyspali se spolu a nějak...spolu zůstali.Není to zrovna romantický příběh,jaký jsi asi čekala."zakončila to a usmála se na Naho.
,,Mě ale přijde docela dobrý..."usmála se na ni nejistě čenrovláska a dívka kývla.
,,Co říkáš oblečení?"
,,Je skvělé..."rozzářila se Naho.I když ji trochu urazilo,že podprsenka jí je trochu volná a to i když je starší než světlovláska.
,,Bezva."kývla na ni Salome. ,,Pojďme dolů..."
,,Dobře,"souhlasila Naho a naposledy se rozhlédla po útulném pokoji,který se Salome měla sdílet a ještě se pro sebe lehce usmála.Líbilo se jí tu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 5. srpna 2015 v 21:40 | Reagovat

kučina :333
Proč si říkám, že se tolik lidí stává něčím ocáskem.... xDDD
No kazdopadne me dostala Via a Marco(vubec jsem nehledala jeho jmeno xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama