Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


Dobrou noc,maminko 2

12. srpna 2015 v 12:34 | alisa44 |  Jednorázovky
no popravdě nemám třetí díl napsanej,takže vůbec netuším,kdy ho přidám xD ale máte tady ještě jeden takej úvodovej díl :) pak už to začne bejt o trochu zajímavější xD
btw.Všimli jste si že poslední dobou jsou na hlavní stránce blogu články jenom o uprchlíkách?Upřímně už mi to začíná lést na nervy -.- kdyby jeden ze čtyř byl na tohle téma tak okey,ale když už jsou všechny čtyři články jenom o nich,to už je fakt moc -.-Uběhlo několik let,kdy jsem musela žít s tátou a jeho přítelkyní Rosou,se kterou jsme se nesnášeli,za což jsem byla vždy potrestána já.Už jsem se ani nemohla dočkat až za dva roky budu plnoletá a odjedu někam daleko odsud.
,,Cože?!"zírala jsem stejně šokovaně jako Rosa na svého otce,který očividně spadl z nějaký vzdálený planety.
,,Slyšela jsi dobře,Tatsuki.Letos s námi pojedeš k moři."pořád jsem se z toho nevzpamatovala.Nikdy mě sebou nebrali!Nikdy!
,,Jestli si teď chceš zpětně užít rodinné dovolené,tak myslím,že je na to už trochu pozdě.Je mi šestnáct.Na stavění hradů z písku a lovení rybek do síťky jsem už trochu velká..."ušklíbla jsem se.
,,Tak už přiznej barvu miláčku,proč chceš aby ONA jela s námi?"zapištěla Rosa a slovo ona použila jako nadávku,ale já to ignorovala.
,,Ehe....No tak dobře,od cestovky jsme dostali zdarma jeden lístek a mě přišlo hloupé ho nechat propadnout...."zasmál se nervózně táta a poškrábal se na hlavě.
,,Nemusí přece jet ONA,"kývla ke mě Rosa hlavou a s odporem si povzdechla.
,,Je to moje dcera a může si tam přece dělat,co chce,a vídat se můžeme jenom na pokoji..."snažil se nás Mike usmířit a tak jsme s tím nakonec s Rosou souhlasily a uzavřely vratký mír.

,,Je ti dobře?"zeptal se táta starostlivě,když jsem křečovitě zavřela oči a zapnula si pás.Jasně,že není!Sedím v plechový věci,co umí lítat,ale ještě mě nepřesvědčila o tom,jak to umí.
,,V pohodě..."kývla jsem tiše,prootože jsem se bála,že by mě hlas zradil.
V tom se k nám připojila Rosa. ,,Oh miláčku,ty už jsi jí to řekl?"zeptala se překvapeně,když uviděla moje třesoucí se tělo.
,,Co jsi mi měl říct?"
,,No víš....."táta hodil po Rose vyčítavý pohled a mě hned bylo jasné,že mi to zřejmě nechtěl říkat vůbec.
,,Takže?"zeptala jsem se nejistě.
,,Pamatuješ si ještě na tu nemocnou ženu,jak....jak jsi ji viděla,když jsi byla malá?"zeptal se mě váhavě a vztek ve mě vzrostl.Jak bych mohla zapomenout?!Zabila mojí mámu,na to se nezapomíná!
,,Ano,pamatuju."odpověděla jsem odměřeně a v mých očích se odrážel chlad až Mike trochu ucukl,než pokračoval.
,,Před třemi lety ji pustili s tím,že je vyléčená.Odstěhovala se k moři,protože jí to prý prospívalo.....A....no.....víš Tatsuki,je to kousek od města,kam teď jedeme."
Do prdele!
Prudce jsem si rozepla pás a zvedla se.Táta udělal to samé a zaterasil mi tak cestu do uličky v letadle. ,,Kam jdeš?"zeptal se nejistě.Rosa se jen kolébala na místě a řekla bych,že i škodolibě šklebila,když se táta nedíval.
,,Pryč!Nejedu nikam!Chci okamžitě ven!"rozkřičela jsem se a bylo mi jedno,že se na nás lidi otáčeli.Strach a vztek ve mě vřely a já chtěla jenom rychle zmizet. ,,Jak jsi to mohl udělat?Chtěl jsi mě tam vzít i když jsi to věděl!"obvinila jsem ho.
,,Je to pro tvoje dobro,mořský vzduch ti udělá dobře a to,že tam žije neznamená,že ji potkáš.My tam přece jezdíme každý rok a nikdy jsme ji neviděli!"hájil se hned a násilím se mě snažil zase posadit.V tom už u nás byla i letuška.Histerie ve mě stoupala každou chvíli,protože se mělo vzlétat a já chtěla pryč.
,,Tatsuki,nebuď jak malá."okřikla mě Rosa a vlepila mi facku.Šok na chvíli rozvířil mé myšlenky a já si sedla.Vztekle jsem ji propalovala pohledem.
,,Bude to v pořádku,neměj strach..."snažil se mě uklidnit táta a objal mě kolem ramen.Já se ale třásla strachy a to ani on nedokázal zastavit.
Letadlo vzlétlo a já se vydala přes nebe rovnou do pekla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 12. srpna 2015 v 20:18 | Reagovat

Fakt jsou vsechny na uprchlíky? Asi to nejak nevnimam...
Prosim prosim prosim napis dalsi dil...smutne cucim a klidne vymenim i povidku za dalsi dil xDDD
Ale po pravde....ja bych asi vyskocila z toho okynka ktery nejde otevrit, abych tam nemusela xD

2 Ak Ak | 13. srpna 2015 v 18:15 | Reagovat

[1]: ale to by sis pak neužila tu srandu xD :-D
a povídku za povídku bych brala xD tyhle výměny zbožňuju,dostaneš to co chceš za nějakou sesmolenou kravinu,kterou stejně skoro nikdo nečte :-D  na tom vydělám <3

3 anko-san anko-san | 14. srpna 2015 v 8:24 | Reagovat

[2]: hele mluvis mi z doše xD xDDD jenomže ta kravina bude ode mě xDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama