Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


S mocnou silou 3

20. února 2015 v 20:44 | alisa44 |  S mocnou silou
Miluju tehle díl xD ale ani nwm,proč jsem jí vlastně tak zničila život...no ale bez toho by nebyla povídka xD
Věnování pro Anko,která přijela z lyžáku a kreslí mi mangu :3 a pro to pako Sifi,která dneska honila slepici...ráda bych napsala,že je to vtip,ale ne...ona se vážně snažila chytit slepici.... -.- xDJistěže věděla,jak vypadá svět venku za zdmi institutu.Z vyprávění ostatních nebo z knih,ale v životě tam nebyla.
Teď viděla špinavou ulici,slyšela štěkání psů,křik,kvílení brzd a v dálce i houkání policejních sirén.Zvedla pohled k tmavé obloze plné šedivých mraků,předznamenávajících déšť.Strach se na chvíli prodral na povrch a ona se roztřásla,potom seběhla schody od institutu a rozběhla se jednou z postraních uliček.Až teď začala litovat,že si nevzala boty,protože bosá chodidla měla už celá rozedřená.
Přitiskla se ke zdi s popraskanou omítkou a všimla si žlutě zakalené kaluže,do které jednou nohou stoupla.Rychle odskočila a s odporem se otřásla a pozadu stoupla na něco ostrého.Potlačila výkřik a pak se koukla,co to bylo.Teď už vyjeknutí nezadržela,když zjistila,že to byla téměř rozložená mrtvolka krysy,to ostré odhadovala na páteř.
Slyšela křik pracovníků z institutu,kteří se ji snažili najít a okolo její uličky jeden z nich proběhl ve tmavě modré kombinéze.Znak poslíčků doktora Jackese,pomyslela si a zašla dál do uličky.
Tam vyšla na ulici plnou chodících lidí a tak se rozeběhla a koukala okolo,kam by se mohla schovat.V tom si všimla neonového nápisu na jedněch dveřích ,,U rozkošné Betty,, zaváhala a vešla dovnitř.
O půl hodiny později vyběhla ven a vyhodila obsah žaludku do kanálu.Rychle si upravila ramínko na správné místo a měla v plánu co nejdřív utéct pryč.Ještě teď měla v hlavě všechny ty myšlenky opilejch,zhulenejch a nadrženejch chlapů.Některý z myšlenek ani nechtěla pochopit.Otřásla se při vzpomínce na dívky v nestoudném oblečení plazící se po těch chlápkách,aby dostali větší dýško.A taky zjistila,že to pití,který jí jeden z chlápků koupil byl Gin,teda ne že by chápala,co ten název znamenal,ale nelíbilo se jí to.A bylo jí z toho ještě víc špatně,takže už tak úzkostí sevřený žaludek se toho prostě zbavit musel.
V tom si všimla,že jen kousek od ní běží ta doktorka,kterou předtím zastavila,spolu s Jackesem.Instinktivně zaběhla za roh a narazila tam na nějakou bytovku.Chtěla se schovat dovnitř,ale bylo zamčeno.Zoufale zalomcovala klikou,hlédla se a zjistila,že se blíží jejím směrem a za chvíli už bude v jejich zorném poli.Všimla si kočky sedící v polozavřeném černém kontejneru.Když se tam může schovat kočka,může i ona,pomyslela si a skočila do kontejneru.
Otřásla se odporem nad smradem uvnitř a zaklapla víko.Kočka nesouhlasně zamňoukala,ale potom utichla.Zabořila se hlouběji do odpadků a najednou pocítila nějakou mazlavou tekutinu,jak se jí rozmatlává po těle.Vydala ze sebe tiché zoufalé zasténání,ale jinak byla potichu.Po deseti minutách strávených v bezpečí popelnice ji někdo otevřel.Naho už čekala doktorku s Jackesem,ale byla to jen nějaká bezdomovkyně hledající něco zajímavýho v kontejneru.Překvapeně se koukala na Naho.Naho koukala na ni.A pak vystřelila z kontejneru a běžela pryč od té divné ženské.
Chtělo se jí brečet,když klesla v další zapadlé uličce na kolena a začala si drhnout kůži v kaluži,aby se tak té mazlavě hnědé věci zbavila.Ani nechtěla vědět,co to bylo,ale děsně to smrdělo.Spustil se předvídaný déšť,který trochu omyl její tělo a bílé šaty,které ale měli jednu špatnou vlastnost.Když bílé oblečení zmokne,tak zprůhlední.A protože to bylo Nahyno pyžamo,měla pod ním jen kalhotky.Roztřásla se zimou a objala se rukama,aby tak alespoň trochu zakryla vyrýsovávaný hrudník.Promočená,špinavá,ztracená a se začínající horečkou.Její svoboda teda nezačínala rovna růžově.
Podívala se na několik černých pytlů v rohu uličky a pak na šedou oblohu.Povzdechla si a sedla si mezi pytle,teprve tam si dovolila se zoufale rozplakat.Doufala,že je daleko od institutu,aby ji tu někdo nenašel,ale zároveň v ní byl i plamínek naděje,že ji najdou,odpustí jí a nechají ji zase se vrátit do bílého pokoje s černými čárkami na stěně,který pro ni představoval bezpečí.Jenže Jackes by jí už neodpustil.A Galia měla pravdu,utýral by ji k smrti.
Měla pocit,že začíná blouznit,když se pokusila zaostřit,viděla jen šmouhy.Pokusila se postavit,ale vydržela jen chvíli,pak se zhroutila na zem.Snažila se nahmatat černé pytle,jenže je nemohla najít a tak se opřela o drolící se zeď a zavřela oči.Ztěžka dýchala a všechno se s ní motalo.Až teď si uvědomila,že nebyl dobrý nápad,zůstat sedět takovou dobu na dešti jen v tenkých šatech.Ani nevěděla,kolik hodin už uběhlo.
V tom uslyšela smích.
,,Hele,sleduj..."uslyšela chlapecký křik a rozmazaně viděla jak se k ní přibližují dvě siluety.Pokusila se něco říct,ale jen otevírala pusu na prázdno.
*Hm...Sexy...*znělo jednomu chlapci v hlavě.
,,Je v pohodě?"zaslechla druhý hlas,nedůvěřivý a zároveň starostlivý.
,,Kašli na to,je to zas jenom nějaká šlapka,co to přehnala s trávou..."mínil jeho kamarád.
*Pořád si musej ty krávy dokazovat,že jsou expertky,ale skutek utek...*pomyslel si.
,,Jdem,nebo bude mít Via keci,"dodal potom a šel dál,ale ten druhý se zastavil.Chvíli stál před ní a pak ji zvedl do náruče.
,,Celá hoří.Doufám,že toho nebudu litovat..."konstatoval s povzdechem a nesl Naho pryč.Ta se nedokázala ani bránit a tak odevzdaně ležela tomu klukovi v náruči.Zalilo ji uklidňující teplo sálající z jeho těla a konečně si dovolila na chvíli usnout.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 21. února 2015 v 15:12 | Reagovat

Díky onee-chan :))
Ehm....já nevěděla, že je to košile :DDD a myslela jsem, že ho potká jinak, takhle vypadá jako děsnej úchyl, pokud je to on :DDDD

2 sifikilian sifikilian | 14. dubna 2015 v 12:33 | Reagovat

Ale nechytla :/
Se divým že ten institut nebyl na nějakym odlehli místě xD
Prej:Když se tam může schovat kočka,může i ona :,D
Chudááášek, musí bejt vystrašená jak ta slepice xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama