Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


S mocnou silou 2

13. února 2015 v 23:47 | alisa44 |  S mocnou silou
Teď tu nějakou dobu nic nebylo,důvod je že hlavní člověk,co čte povídky je Anko a ta teď byla pryč,tak nemělo moc smysl sem něco dávat xD
Jop jsem na vás zlá,ale přiznejte si že je to vlastně pravda :P
Tak teď je tu druhej díl S mocnou silou,zatím je to prostě jenom takový to začátkový :D ale líbí se mi popsání těch jejích schopností.....tak čauky ;)


Nahyny bosé nohy na kamenné podlaze nedělaly žádný hluk a tak v tichosti došla až ke dveřím do laboratoře.Ty byli pootevřené a ona viděla,jak zády k ní stojí Jackes a před ním Galia,jedna z mála jejích kamarádek,které se mění barva očí podle nálady.Ty teď byli karmínově rudé,což značilo strach.Už už chtěla promluvit,ale v mysli ji zastavil Galiin výkřik.
*Ne,Naho* zaječela v mysli histericky,ale ani se na ni nepodívala,aby tak neupoutala Jackesovu pozornost *Naho,musíš odtud pryč!Doktor Jackes tě chce zničit,aby získal tvůj dar!Uteč!Hned!* zaznělo jí v mysli naléhavě a s Naho se zhoupla podlaha.
Nechtěla uvěřit,že doktor Jackes by jí ublížil.Vychoval ji,neměla nikoho jiného,kdo by se o ni postaral.Přesto udělala několik kroků zpět a přitiskla se ke zdi,takže jen trochu nakukovala do místnosti.
,,Byl jste to vy!To vy jste zabil Nahyny rodiče...Vážně jste ji chtěl tolik na výzkum,že jste z ní udělal sirotka?"Galiin hlas se třásl,ale doktorův byl ledově klidný.
,,Tobě do toho nic není.Neměla by ses hrabat v cizích věcech."
Galia ho ale ignorovala a oči ztmavly stupňujícím se vztekem. ,,Je to moje kamarádka a já vám nedovolím jí ublížit!Těší se až bude moct být samostatná....vy ale nemáte v plánu ji nechat jít,že?"upřela na něj zrazený pohled a v očích se zaleskly slzy.Naho byla jako zmražená.Jak mohla uvěřit,že by ji zradil?
*Naho,prosím,věř mi!Já viděla tvoji složku...Až pochopí tvůj dar,vezme ti ho a zabije tě.Utýrá tě k smrti...To si přece nezasloužíš!Nikdo si to nezaslouží!Tak uteč....kvůli mě běž a přežij.Žij naplno někde daleko odsud...* všechny Galiiny myšlenky jí rezonovaly v hlavě,cítila její pocity a věrnost lásky k jediné kamarádce,jakou měla,ale nedokázala se pohnout.Já tě tu nemůžu nechat,pomyslela si jenže Galia neuměla číst myšlenky.Té se v hlavě dál opakovalo jen ,,utíkej!,, a ,,bojím se,, .Po Nahyných tvářích stékaly slzy bolesti,když uviděla nůž v Jackesově ruce.
,,Kdybys nebyla tak chytrá,mohla jsi žít.Ale hraješ si na samarytánku,takže jsi bezcenná."povzdechl si muž,ale nevypadalo to,že by mu to bylo tolik líto,spíš než ztráta Galii mu asi bylo líto zbytečné námahy.
Galia ani nestihla nic dalšího říct,když jí perfektně mířenou ranou zabodl nůž do srdce.Z rány vystříkla krev a na čepeli se ve světle zaleskla rudá.
Naho se musela zachytit zdi,aby neupadla,oči rozšířené děsem a její vlastní výkřik,který nedokázala zadržet,následován tupou ránou,při kterém mrtvá dívka dopadla na zem.
V té chvíli se na ni Jackes s vztekem otočil. ,,Naho..."zašeptal jak si to dával dohromady. ,,Ta malá zmije to celý naplánovala..."mluvil si pro sebe a pak se na ni něžně usmál.Znala ten pohled,znamenal,že on má vždycky pravdu a vysvětlení je stejně snadné jako,že 1+1 jsou dvě.
,,Naho,přece bys jí nevěřila,zbláznila se.A ty mě přece máš ráda,vychoval jsem tě.Stál po tvém boku,když všichni utekli.Pojď ke mně...."roztáhl ruce a Naho se nad tím zoufale zamyslela.Bylo snadné mu uvěřit a zase se skrýt v jeho náruči.Ale Galiina schopnost byla,že oči vyjadřují emoce.Kdyby lhala byly by močálově zelené,ale ony po celou dobu zůstaly krvavě rudé.
Černovláska zaváhala,ale potom od jeho rukou udělala několik kroků zpátky.
,,Tvoje blbost..."ušklíbl se a sevřel zakrvácený nůž.
Naho se poprvé v životě pokusila svou silou někoho zranit.Zoufale se pokusila svou moc zachytit,ale když ji chtěla omotat okolo Jackese,narazila na zeď a nemohla dál.Vyzývala další a další prameny energie,ale jediné čeho dosáhla bylo,že drtila své vlastní tělo.
Muž se ledově rozesmál a udělal několik kroků k ní,přičemž ona ustupovala až narazila zády do stěny na chodbě.
,,Mě nedokážeš ovládnout,Naho!"připoměl jí. ,,Tvá moc ti je k ničemu." A pak jí najednou něco došlo!
,,Pomóc!Doktor Jackes je zraněný!"zaječela z plných plic.V první chvíli mu to nedošlo a díval se na ni jako na blázna.Pak uslyšel dusot kroků a pochopil.
,,Doktore?Co se stalo?!"volalo několik hlasů a z obou stran k nim běželi lidé.Dva muži z ochranky,několik mužů a žen v bílých doktorských pláštích,dívka v šedé uniformě uklízečky.Spousta možností pro její dar.
Naho svým tělem nechala proudit energii,viděla,jak proudí z jejího těla.Zaměřila se na ochranku a oba dva obalila svou průhlednou silou jako do látky.Jen napůl zaslechla jak Jackes na všechny řve,aby okamžitě vypadli,ale bylo pozdě.Cítila,jak jejich mysli podléhají té její a ona se dostává pod jejich kůži,do krve,svalů i kostí.
,,Zastavte ho!" vykřikla do jejich myslí ostře a oba muži s otupělým výrazem skočili po doktorovi a ruce mu zkroutili za záda.
,,Pusťte mě vy idioti!"zařval rozzuřeně Jackes,ale nic platné to proti těm gorilám nebylo.Jako první pochopila situaci mladá doktorka a vykročila k ní.Naho před sebe natáhla v obraně ruce a mnohem větší rychlostí než předtím ji obalila svou mocí a žena zůstala pokorně stát.
Blížili se sem další a další lidé a Naho byla v pasti.Pohledy všech značili to samé.Odpor.Zmatení.Strach.
Rozběhla se.Jen matně si uvědomovala,že běží k východu,kde obvykle stojí ochranka,ta ale teď v železném sevření svírala doktora.Když už otevírala jedno křídlo dveří,cítila,jak se od nich její moc odpojuje a vrací se k ní.Ani nezaváhala a rozběhla se pryč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anko-san anko-san | 14. února 2015 v 12:54 | Reagovat

Muge-ge-ge..... šikovná holka :-D
Ty schopnosti mě fascinujou.....ale ty měnící se oči Galii...to je napůl fakt božský, ale asi by mi hráblo, kdyby pak někteří dokázali tak lehko číst emoce....i když jsem to nejspíš psala i předtím....ale tak jako tak se mi to hrozně líbí :3 je to senzační povídka :3 kučináááá

2 sifikilian sifikilian | 13. dubna 2015 v 11:50 | Reagovat

Utíkej Foreste, utíkej!!!
A byl to krutej nápad zavalot o pomoc :O To by mě nenapadlo xD
A je pěkný jak se pro ni ta její kamarádka obětovala :) :,(
A ted zdrhééééééééééééééééééééj! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama