Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


pnn-díl VI. strach a žárlivost

27. dubna 2013 v 13:28 | alisa44 |  pravdu nikdy nekoupíš
Ano já vim že tady byl poslední díl v prosinci,ale tak jako já za to nemůžu... (vůůůůůůůůbec) XD no tak snad si ještě pamatujete co je tahle povídka zač a přečtete si tehle díl.


Za ten den se Mariko se vším seznamovala a navíc i viděla jak je Tamara opuštěná.Když už odcházela,převlékla se zpět do svých šatů a odešla na statek,kde nechala malé chlapce. ,,Dobrý večer.Jak se mají kluci?"zeptala se při vstupu na farmu,ale nikdo jí neodověděl.Bylo tam ticho.....až děsivé ticho. ,,Paní Barensová!Jamesi!Luku!"zavolala,ale pořád žádnou odpověď nedostala.Dveře domu byli otevřené a díky větru se skřípavě pohupovali.Ve stájích se neozývali žádná zvířata a jediným zvukem jí bylo šumění stromů a tekoucí řeka za domem.Mariko si připravila do ruky svoji dýku a se strachem se přiblížila ke stájím,aby zjistila proč zvířata nědělají žádný hluk.To co ale uviděla když vešla dovnitř nečekala.Všechny zvířata byla pryč....úplně všechny.Uprostřed místnosti na hliněné podlaze ležela stará paní držící dva chlapce pevně u sebe. ,,To ne...Co se tu stalo?!"zašeptala vyděšeně dívka a opatrně se k nim rozběhla,dávala ale pozor jestli ještě někoho neuvidí.Oba chlapci měli několik modřin a byli v bezvědomí,staré paní ale tekla krev a vzadu na hlavě měla ošklivě vypadající otevřené zranění.Dívka bleskově doběhla do domu,kde nejdřív musela zapálit svíčku,aby vůbec viděla a poté našla několik obvazů.Nebylo tak těžké přijít na to,že paní Barensovou okradli. Pokusila se chlapce probrat,bohužel neúspěšně a tak obvázala ženě zranění a běžela do sousedního statku o pomoc.
Pan Desonar naštvaně otevřel dveře,když ale uviděl vyděšenou dívku vydal se společně s ní a se svou manželkou k domu Barensových,po cestě jim Mariko vysvětlila co viděla. ,,Zranění je veliké,bude potřebovat zkušeného doktora.....toho si ale může dovolit jedině šlechta....je mi líto,ale jí už nemůžeš pomoci..."zakroutil smutně muž,když prohlédl paní Barnesovou.Jeho žena mezitím probrala oba plačící chlapce. ,,Jste v pořádku,to jsem ráda..."objala je Mariko,potom se ale zase začala věnovat zraněné. ,,A kdybychom ho poprosili,že zaplatíme později.Mohli bychom dát dohromady....."dívka se pořád snažila vymyslet nějaké řešení farmář ji ale zastavil. ,,Je mi líto,ale pokud neseženeš do hodiny potřebné peníze,nikdo jí už nepomůže..." ,,Tak je seženu!Můj -......můj zaměstnavatel by mi možná mohl dát peníze dopředu tak na půl roku a......počkejte tady,hned se vrátím!"vykřikla a rychle běžela pryč.Studená země ji studila do chodidel rozedraných od kamenů,ale i tak běžela dál až k domu svého známého.
,,Musím mluvit s pánem!"vyhrkla když se jí do cesty postavila stráž. ,,Smůla v noci normální lidé spí,možná bys mohla udělat totéž."odstrčili ji. ,,Je to důležité!"snažila se dostat dovnitř. ,,Co se děje?"přišla k nim Tamara,která měla zrovna noční procházku. ,,Slečno Tamaro,ta blbka chce mluvit s pánem uprostřed noci,ale nebojte hned ji vyhodíme."uklonil se před Tamarou jeden z nich,čehož Mariko využila a kopla ho,aby se dostala k dívce. ,,Je to vážně důležité,ale potřebovala bych mluvit s tvým otce."vyhrkla když stála před dívkou. ,,Pojď se mnou...."pobídla ji mladší z nich a vyšli do zahrady. ,,Co od něho potřebuješ?"zeptala se zvědavě.Mariko věděla,že je to risk,přesto se ale zhluboka nadechla než vyslovila svůj požadavek. ,,Potřebuji půjčit peníze.Má známá je raněná a jestli jí brzy neseženu drahého doktora,tak zemře..." ,,Kolik stojí ten doktor?"zajímala se hned Tamara,načeš jí Mariko řekla vysokou čtyřmístnou částku. ,,Tady.Dám ti to ale mám svoje podmínky."podala jí blonďatá dívenka menší váček se zlatými mincemi. ,,Jaké podmínky?"natáhla Mariko váhavě ruku. ,,Až tu začneš pracovat budeš si se mnou hrát s domečkem pro panenky.Upečeš mi speciální dortík podle receptu mojí maminky a neřekneš otci,že chodím v noci do zahrady.....Ta paní má štěstí,že je pro tebe tolik důležitá...."řekla dívka své podmínky a při druhé podmínce se jí zaleskly oči. ,,Slibuji.Děkuju Tamaro.....moc ti děkuju...."zašeptala tiše Mariko a dívku vedle sebe objala,dala jí malou pusu na čelo,potom už si vzala váček a bežela zpět na statek.Aniž by si to uvědomila při cestě jí z očí stékali slzy.
Mělo by to bejt opravený,kdyby tam ale nějaká chyba zůstala tak mě nezabíjejte....
tak se mějte tebayo XD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sifikilian sifikilian | 27. dubna 2013 v 15:59 | Reagovat

jůůůů, one je hodná :-)  Moc krásně napsaný, hrozně dobře píšeš ty věcy z minulosti :-D

2 alisa44 alisa44 | Web | 27. dubna 2013 v 21:38 | Reagovat

to těžko,ale díky nee-chan :-D

3 Loretten Loretten | Web | 4. května 2013 v 21:14 | Reagovat

Tak ani tady mě ještě nevyhodili z sb, wow! A jinak povídka je moc fajn :) Jen trochu zapracuj na psaní uvozovek :)

4 Hizuki Hizuki | 10. května 2013 v 9:14 | Reagovat

Wow, další super dílek ^^ úpíšeš suprově, rychle pokračuj! n.n

5 Haga Haga | Web | 21. května 2013 v 13:01 | Reagovat

Začínám mít Tamaru ráda:) a nedělám si srandu :DDD Krásně napsaný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama