Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


tT-díl XII.

6. října 2012 v 22:05 | alisa44 |  tajemství Transilvánie
No a máme tu další díl,jsou tam menší stráty na životech,ale to je fuk,předem se omlouvám ze smrt,ale on prostě umřít musel..... O:),,Je tam krev..a jsou tam naši žraloci...Tvůj kamarád!"vykřikla vyděšeně Sumaru a plavala k tomu místu.Jaklmile Sayury vstřebala získanou informaci,rycle plavala za Sumaru,její bratr mohl být v nebezpečí...už zase!"
Doplavali na místo a všude byli pozůstalé části Ricka,které ještě nebyli sežrány.,,Ricku...."zašeptala Sayury neschopná čehokoli jiného,nátáhla pomalu ruku a zachytila na ni trochu Rickovi krve,kterou následně olízla.
,,Sayury?Kde to jsme?"zeptal se chlapec ve stejném věku jako Sayu.,,Ricku!"vykřikla a objala ho.Potom mu to vysvětlila.,,Někteří upíři mohou po smrti jednoho z nich po získání jejich krve naposledy promluvit s mrtvým....Promiň!"zašeptala a rozberečela se jak malé dítě.,,Sayu...Musíš Minata zachránit,je jedno co se stalo se mnou ale musíš mu pomoci......buď opatrná,dokážeš to!"řekl jí naposledy chlapec a pak se jeho radostná tvář vytratila a ona se oběvila znovu na dně oceánu. ,,Promiň že jsem tě nedokázala chránit,ale zachráním Minata,slibuju..."zašeptala naposledy,pak vzala jednu lahvičku a nabrala do ní co nejvíc Rickovi krve,rozloučila se omámeně se Sumaru,nechala pozdravovat medůzu a vydala se ke vchodu do sklepa.
V ruce sevěřela lahvičku Rickovi krve a začala se soustředit na poslání zprávy do Sakuřiny hlavy. Po chvíly se jí to konečně podařilo.,,Sakuro,musíš dát vědět strýci kde jsem,Alkymi ulice,on už bude vědět,musíte co nejdřív přijít!"a s tímto šla znovu dělat něco se svitkem,nejdřív ale zkontrolovala medůzinou krev.

u ostatních pozůstalých:
Sakuře právě došla zpráva od Sayury.,,Našla jsem je,už vím kde jsou,pane no Joko víte kde je Alkymi ulice?Prý jsou tam!"vykřikla najednou Sakura a všichni se otočili na muže.,,Aha,no to mě mohlo napadnout,Sayu tam trávila dost času.Jdeme!" A tak se všichni vydali za Sayury do Alkymi ulice.

zpět u Sayu:
,,Musím ještě získat kámen mudrců,ale samotné se mi tam vůbec nechce.Kéž by tady byl Rick...."zamumlala si smutně Sayury a odešla znovu ke skříni,ještě se ohlýdla na Minatovo tělo a s novou odvahou vyšla vstříct dalšímu světu.V tomto ale bude trošku víc teplo než je zdrávo.........Znovu nastavila další místo a se zavřenýma očima prošla portálem.Jako první věc které si všimla bylo že všude okolo ní šlehali plameny,ale její oči se najednou změnili,nebyla v nich ta dětská hravost a naivita,znovu viděla svět očima temnoty,byla v nich vidět nenávist,zloba a krutost s jakou sledovala svět.Už nehodlala spoléhat jen na ostatní,nehodlala být slabá,vyšla své temnotě vstříct...........


Ten konec je tak divnej já vim,ale mám tu pro vás obrázek jak vypadá krev medůzy:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sifikilian sifikilian | 7. října 2012 v 9:24 | Reagovat

Doufám že se tam neupeče jako nějakej párek, nechci abys zabyla dalšího člověka kterýho mam aspon trochu rada...! :D  jinak super :-D  ale ten obrázek mi něco připoíná 8-O

2 alisa44 alisa44 | Web | 7. října 2012 v 10:20 | Reagovat

blbe no co asi? příště to bude pro tebe určitě hezký.......možná :-D

3 Haga Haga | Web | 8. října 2012 v 19:02 | Reagovat

Proč kur.a zabíjíš ty který mám ráda kur.a

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama