Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


pnn-díl II. já chci vše !

18. října 2012 v 19:47 | alisa44 |  pravdu nikdy nekoupíš
no je tu další díl,tak já píšu dokud se mi do toho ještě chce.....
věnování hagíííí protože vymyslela novej název k této povídce:porno nadržených nutrií XD


Tamara sedí na pohovce ve svém pokoji a její kamarádka Lilien jí zrovna vypráví a svých sestrách. ,,Moje starší sestra je úžasná,před týdnem si našla manžela a já dostanu její šaty.A moje mladší sestra je táááák rostomilá,měla by jsi ji vidět když si hraje.............." Lilien mluví pořád dál,ale Tamara ji už neposlouchá.Když Lilien odejde blonďatá dívka vejde do pracovny otce a znovu spustí velmi známá slova. ,,Papááá! No tohle si poslechni,Lilienina sestra bude mít svatbu a Lilien si bude moci nechat její šaty,víš které,ty s těmi krajkami jak měla v kostele,pak se nebudu moci vedle Lilien ani na chvíly postavit,tu hanbu bych nepřežila!"dívka přehnaně vypráví a na konci se rozbrečí. ,,Ale zlatíčko,tak zavoláme švadleně ať ti udělá nové šaty a budou ještě mnohem lepší než Lilieniny,ale teď mě nech pracovat..." odpoví nepřítomně otec. ,,A papá!Proč má Lilien dvě sestry a já ani jednu?!"zakňourá znovu Tamara. ,,Ale Tamaro,to by jsi se s ní přeci musela dělit o své věci a navíc já další dceru nepotřebuju..." ,,Ale papá! Já bych chtěla starší sestru,ta by se pak musela dělit se mnou,pomáhat mi a pak bych si také nechávala její šaty!"vysvětlila netrpělivě,věděla že otec nakonec povolí,on jí sežene vždycky všechno. ,,Ale Taminko,to už přeci nepůjde-" ,,No tak třeba nemusí být pravá a třeba by to mohla být alespoň moje osobní služka v mém věku!"prosí dál Tamara. ,,No tak dobře...Zítra zajdeme do siročince svaté Lucie a nějakou dívku tam vybereme,ano? Teď mě ale nech pracovat,musím to dodělat do zítřejšího odpoledne....huh Tamaro?" mezitím co mluvil o své práci,dívka už dávno spokojeně odcházela do svého pokoje.
,,Budu ale muset vybrat někoho,kdo bude lepší než Lilienina sestra......No a co ta holka kterou jsme dnes potkali,kdyby ji někdo umyl a lépe oblékl,tak by nemusela být tak špatná a Lilien pukne závistí,až zjistí že moje sestra je odvážná a elegantní...no to tedy bude až jí s výběrem šatů pomohu!"přemítá nahlas před zrcadlem a služebná jí češe vlasy.Jen trochu jí zatahá a dívka zaječí jako by jí trhala hlavu. ,,Co si to dovoluješ?!Vypadni,pro mne už nepracuješ,jsi propuštěna!"vykřikla na ni zlostně a služebná s brekem uteče,česání za ní převezme postarší služebná. ,,Ale no tak,mladá slečno,nerozčilujte se,budete mít vrásky a budete vypadat jako vaše teta Sicílie."usmála se na ni smířlivě baculatá paní. ,,Máš pravdu,nebudu kvůli ní kazit svou bezchybnou tvář!"rozhodla povýšeně dívka. ,,Hej vy,co myslíte,měla bych si vybrat tu holku z ulice?Byla by dost dobrá?" ptá se dalších tří služebných,které jí připravují noční košily a postel s nebesy. ,,Ano,paní!Samozdřejmě,slečno!Zajisté vaše rozhodnutí je nejlepší,madam!"křičí ženy jedna přes druhou a Tamara se spokojeně zvedne.Dobře!Jedna z vás dojděte pro mého otce,chci aby okamžitě přišel!"zatleská rukama a jedna ze služebných tedy nešťastně odejde z pokoje.Pán si totiž přál aby ho NIKDO nerušil.Další dvě služebné s pomocí té straší služebné,převlečou Tamaru do noční košile a připraví ji ke spánku.V té chvíly vejde otec. Děje se něco,broučínku?"zeptá s jí usměvavě a není na něm vidět že ještě před chvílí se rozčiloval na nejvyšší úrovni. ,,Papá!Už jsem se rozhodla jakou dívku mi obstaráš!Chci tu kterou jsme dnes potkali!Říkal jsi jí Mariko!Nikoho jiného nechci a jestli mi ji neobstaráš budu navždy nešťastná.!"prohlásila povýšeně,věděla že když tohle řekne otec nemá na výběr. ,,Ale Mariko je tvrdohlavá,nenechá sebou manipulovat,nebylo by lepší vybrat někoho ze siročince svaté-" ,,Já nikoho jiného nechci!Nerozuměl jsi,budu nešťastná a budeš za to moct ty!"vykřikla zlostně a začala vřískat. ,,Dobře,dobře,nějak to zařídíme,jen už přestaň miláčku!"svolil unaveně muž a dívka šla spokojeně spát.Ona vždy dostala co chtěla!
No tak teď to nevypadá jetšě moc zajímavě,ale v dalším díle se to trochu rozjede......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haga Haga | Web | 20. října 2012 v 0:58 | Reagovat

Dobrýýýýýýýýý ale Tamaru nesnášim!!!

2 sifikilian sifikilian | 20. října 2012 v 12:41 | Reagovat

prečo???? :-D  Podle mě nemůže za to že ji rozmazlujou a tak je podle ní normální že je všechno po jejím... njn špatná výchova ;-)  ale fakt super díl :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama