Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


tajemství transilvánie-prolog

5. května 2012 v 13:38 | alisa44 |  tajemství Transilvánie
Klap,klap,klap,klap,kroky byli tiché a přesto nepřeslechnutelné.Malá holčička procházela stichlými chodbami hradu.Nikde nikdo,místo kde dřív vyzařovala radost se změnila na chladnou a opuštěnou.,,Mamí?!"zavola holčička ale odpověd nedostala.Zkusila to znou,nic,potřetí a zase nic.Jediným zvukem který se dostavil byla její ozvěna.Proběhla další chodbu a přiblížela se k posledním dveřím.Se zaskřípěním se dveře otevřely a dívka se ponořila do tmy,jakmile se dveře zase zavřeli v krbu vzplál oheň a v křesle před ním někdo seděl.,,Tatí?!"zašeptala váhavě.Muž vstal a přiblížil se k ní.,,Copak tu děláš Sayury en,měla jsi být v úkrytu jako všichni ostatní,mohlo by se ti tu něco stát princezno,to by pro království nebylo nejlepší!"usmál se na ni,ona v něm ale neviděla útěchu,najednou si nemohla vzpomenout co se dělo předtím,věděla ale že měli být schovaní v úkrytu,ona tam byla taky ale oběvil se tam on a odnesl jí pryč,asi něčím uspal protože se potom probudila ve své postely v hradu. ,,S-strýčku?!zeptala se váhavě.,,A co tu teda děláš ty?Neměl jsi být taky schovaný?Sám jsi řekl že je to tu nebezpečné!"řekla nejistě.,,Já jsem tě měl najít,někam jsi se stratila,pojď vrátíme se radši oba do úkrytu!"řekl a podal jí ruku.Nevěděla jestli mu věřit,přece jenom je to bratr jejího tatínka,ale v jeho očích se najednou mihlo cosi nebzpečného.Sayury ruku kterou se pomalu blížila k té jeho rychle stáhla spátky a dala se na útěk.,,Mě neutečeš pískle!"zavrčel za ní nebezpečně a najednou ji držely silné ruce a něčím ji přaštili do hlavy,poslední co vyděla bylo že ji někam odnesl.
Když se konečně probudila,všechno bylo rozmazané,byla přivázaná k židly.Viděla rodiče a toho zrádce seděly tam a o něčem se bavili. ,,Přísahejte a vaší dceři se nic nestane!" ,,Ty naši dceru nikdy nedostaneš!"řekl neohroženě její otec. ,,Chyba já jí už dávno mám!"řekl a zvednul se,rozvázal Sayury a hodil ji na podlahu vedle sebe.Nemohla se zvednout,ještě pořád byla oslabená. ,,Dobrá přísaháme,ale necháš ji na pokoji!"vzdali se rodiče.,,Dávám jí deset tísíc let ani o hodinu déle. Vedle jejích rodičů byl sluha.,,Postarej se o ni,nevíme jestli to neporuší nebo nějak neobejde."Řekl sluhovy táta a ten jen kývl na souhlas,vzal Sayury do náruče a rychlou chůzí s ní odcházel.Sayury se naposled podívala na své rodiče,kterým dávaly zvláštní pouta a někam je odváděli.
Nikdo nevěděl co se stalo,ani to že dědička trůnu je naživu.Nikdo nechápal proč se král s královnou vzdali trůnu a dali ho tomu zrádci.Nikomu se nechtělo zůstávat v transilvánii....Nikdo nevěděl že tajemství se brzy probudí.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loretten Loretten | Web | 5. května 2012 v 20:26 | Reagovat

Oh..Transilvánie..to začíná bejt zajímavý :)

2 LúthePevensiová99 LúthePevensiová99 | Web | 5. května 2012 v 21:41 | Reagovat

Superrrrrr těším jak to bude dál Al šup další díl:)))

3 Haga Haga | Web | 19. května 2012 v 20:59 | Reagovat

úúúúúúúúžaaa krása nádhera moc moc moc se mi to líbí :-D  :-D takle psat umis psat jen ty :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama