Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


dcery prezidenta a mafie

28. května 2012 v 22:08 | alisa44 |  krátký příběhy-staré
Tohle mě jenom tak napadlo o hodině a nakonec jsem to udělala tak že sifi je jako asumi a haga ja saky,takže detaily jsou podle toho co si vymyslely............. Snad se bude líbit

,,Pane prezidente,dívky už jsou tady."oznámil chlápek v šedém obleku,nejvlivnějšímu člověku země. ,,Jakpak se dneska měly moje zlatíčka ve škole?"ptá se hned nadšeně, ,,Tak co kamarádky,známky a hlavně co kluci?" ,,Tatííííííí!"zaječely na něj obě dívky najednou,což nebylo zase až tak divný když to jsou dvojčata.Jelikož byli nejoblíbenější holky ve škole měli spoustu kamarádek,nějací učitelé jim kvůli tátovi nadržovaly a Asumy měli i úžasného kluka.Jenže tohle tátovi nikdy říct nemohly. ,,Nic tak zvláštní se ani nedělo a co u tebe?"snažila se Saky změnit téma a zachránit tak sebe a svou sestru z možných problémů. Naštěstí se jejich táta hned nadšeně pustil do vypravování co ten den dělal,nakonec ale zvážněl a podal dívkám ušmudlaný papírek.,,Je na něm kód od našeho trezoru,rozhodl jsem se že jste šikovné a dokážete ten kód chránit!"dvojčata se po tom divném rozhovoru odebrala do pokoje.
Další den byla v jejich třídě nová holka,celá v černym a nebezpečně vyhlížející,všichni se jí hned radši klidili z cesty ale Saky a Asumi se s ní chtěly přivítat,myslely si že to ta nová ocení. ,,Ahoj já jsem Asumi a tohle je moje dvojče Saky a ty jsi......?" začala Asumi. ,,Kdo jsem tak do toho ti nic neni a teď mě přestaňte vy krávy otravovat!!!" ,,Hele my ti chtěli jenom pomoct tak nechápu proč nám nadáváš!"naštvala sa Saky a pak spolu se ségrou odešli.Jenže jim to nedalo a celou hodinu tu divnou holku sledovaly.
Když odcházela ta nová ze školy,dvojice ji šla sledovat.Šlo jim to docela dobře a tak si jich ani nevšimla.Šla až k opuštěné továrně a tam se začala bavit s obrovskym chlapem.Z rozhovoru holkám došlo že je v továrně organizace nějakých mafiánů a neznámá spolužačka k nim patří taky.Mafiánka vešla dovnitř a když se gorila nedívala prezidentovy dcery proklouzly dovnitř.Jenže Saky to nestihla a někdo si jí všiml a na místě ji zastřelil,Saky se ještě pokusila podat sestře papírek s kódem od trezoru,ale nešlo to.Asumi se rozeběhla chodbou ale uslyšela kroky tak vlezla do nejbližších dveří,jenže nebyli zrovna nejlepší.Nějakej starej dědek tam znásilňoval dvanáctiletou holku a když si Asumi všiml,naštval se že ho vyrušila a zastřelil ji.Tak sice žila o chvilku dýl než Saky ale zas tak moc ne.Mafie získala kód od trezoru kde byli všechny peníze a tak se z nich stala nejmocnější organizace ze všech a pomalu ovládala planetu a to vše by se nemuselo stát:
a)kdyby prezident nesvěřil dívkám kód
b)kdyby nebyly dvojčata tak zvědavý
c)nebyly tak zmagořený aby lezly mafiánům do baráku
Takže líbilo se? A jestli sem tam něco zapoměla tak mě opravte(tohle je jenom pro sifikilian a hagu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

koho máte radši z mejch NKN

sifikilian
hagu
obě
ani jednu

Komentáře

1 sifikilian sifikilian | 29. května 2012 v 18:45 | Reagovat

CHI CHI žila sem dýl :-D Ale vážně to je moc hezko-krutý (Je to hezky napsaná krutárna...) 8-)

2 Haga Haga | Web | 12. srpna 2012 v 23:23 | Reagovat

Jo jasný ale stejně nás zabila :-)  :-D  ;-)  :-D  :-D  :-D  :D  :D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama