Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


ANMJ-díl II. tesák vůdce smečky

30. května 2012 v 16:42 | alisa44 |  agenti na magické jevy
No jo tak sem se snažila popsat co nejvíc hru a když někdo nebude vědět jak pokračovat(což mě se tam stalo asi čtyřikrát ale vždycky jsem si odpověď dohledala) tak to tady najde...........


,,Takže tady jsou informace:Tesák vůdce smečky propůjčuje svému majiteli nadlidskou sílu,jenže ho taky pomalu přemění na vlkodlaka, v Tennessee byli nalezeni tři mrtví,které rozcupovalo obrovské zvíře a místní během úplňku viděli divoké zvíře podobné vlku,ostatní je už na vás.Hodně štěstí."řekla dětem agentka Wrightová vše co věděli a pak už je nechala jít na místo činu.
Byla noc,měsíc byl v úplňku ale krvavém,Na trávě byla krev a vedle byli kameny.,,Hele za těma šutrama je voda,třeba v ní něco je,proto je skrytá.Třeba tam najdeme mrtvolu."oznámil Jake a už ze země bral něco podobné páčidlu,Chisui se jen otřásla nad představou že by tam našli mrtvolu,ale když Jake odstranil kameny sama tam vlezla.Když se vrátila,tak měla v ruce krabičku zápalek z baru měsíčního světla.,,Byla tam krev a my teď nemáme žádná jiná vodítka než se jít podívat do toho baru."Oba se na tom shodli a vydali se k baru ze kterého pocházeli sirky.
,,Ten bar vypadá opuštěně a vážně divně,třeba tu najdeme nějaká vodítka."napadlo Chisui a tak to tam začali prohledávat. ,,Hele v ledničce je nůž v ledu,může to bejt stopa a taky se nám může hodit ten nůž."oznámil po chvíly Jake.,,Já jsem zase našla runový svitek,ten bude taky možná k něčemu a když ne tak je to aspoň hezký.řekla zase Chisui. Jake vzal led a dal ho na prkýnko,potom vyndal nůž z ledu a všiml si tajné schránky,nakonec ji rozšrouboval tím nožem a tím pádem o nůž přišli,když se ale podíval co je uvnitř překvapeně to podal Chisui.Byl to deník v kterém bylo že se někdo bojí,protože se z něj stává vlkodlak a aby neublížil svým přátelům schovává se kousek od vesnice.Taky tam byla zelená lahvička v které byly vlkodlačí sliny.Vydali se tedy hned do vlkodlakovi jeskyně.
Nikdo tam nebyl a tak to hned prozkoumali,jenže tam bylo šero a tak vzali olej co se válel na zemi a nalili ho do olejový lampy,potom zapálily sirkama z baru.Na zdi byli nějaký značky,měsíce.Po chvíly našly i provaz a konvici.,,K čemu nám bude konvice???chceš si udělat čaj nebo co?"zeptal se nechápavě Jake. ,,Ne,ale když máme provaz,můžeme ho zachytit za ten kořen nahoře a odkrýt ze shora plachtu,pomocí zavěšení té těžké konvice:"vysvětlila mu svůj nápad dívka.Tak taky udělali a když odkryli plachtu byli tam světla ve tvaru měsíců,jako na obrázku předtím,děti je tedy rozsvítili v pořadí a otevřel se tajný trezor. Uvnitř byla kniha run.,,A co s tim jako máme dělat?"zeptal se nechápavě starší ze dvojice.,,Musíme to přečíst."vzdychla nad inteligencí spoluagenta Chisui a vzala si runový svitek co měli už před tím,potom přečetla co je tam napsané.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aya Aya | E-mail | Web | 1. června 2012 v 17:46 | Reagovat

ty jsi úžasná *-* tohle chce fakticky přemýšlet dopředu *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama