Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


Duben 2012

kabáti-burláci

29. dubna 2012 v 13:14 staré oznámení,ostatní věci a různý blbosti
Takže dávám sem jednu božíííí písničku od kabátů:


minulost-část I.

25. dubna 2012 v 20:43 | alisa44 |  krátký příběhy-staré

!!!TATO POVÍDKA Z MÝCH OSOBNÍCH DŮVODŮ NEBUDE POKRAČOVAT!!!Yokuto je 15tiletý kluk,který se náhodou ocitne na špatném místě.Přímo před jeho očima proběhne souboj upíra a vlkodlaka,tentokrát vyhraje upír a aby Yokuto nemohl prozradit co viděl,vezme ho tajemný upír sebou.Yokuto si myslí že je s ním konec ale to ještě nepotkal Mokkyu............Jak se vše vivine? a přežije chlapec?
(jména se čtou Yokuto-Jokuto,Mokkyu-Mokijů)

Z pohledu Yokuta:
Zase jsem šel ze školy domů,byla to nuda a protože jsem pak ještě čekal na Sakuru až jí skončí to divný tancování,domů jsem se vracel až za tmy.Sakura je malá dcera známých a nemůže chodit po večerech sama tak na ni musím čekat a pak ji vyprovázet.Potom jdu ještě kousek domů a to mě nebaví,většinou chodím tou delší cestou ale dneska chci být doma co nejdřív,proto jsem šel delší cestou.

Yokuto prochází lesem a najednou uslyší strašidelné zavrčení,i přes strach se tam rozběhne a vidí jak proti sobě stojí vlk a muž z červenýma očima.Po chvíly mu dojde že vlk je vlkodlak a muž upír.Chce utéct co nejdál,ale nohy ho neposlouchají a tak se musí dívat jak se na sebe vrhají.Po chvíly konečně boj skončí a upír z něj vyjde výtězně,vysaje vlkodlaka a chce odejít,v tu chvíly si ale uvědomí že ho někdo sleduje. ,,Co jsi zač?!"zeptá se nepřátelsky upír. ,,Y-Yokuto K-Kasura,"odpoví koktavě chlapec,protože bí co upír po chvíly udělá.Ten ale místo aby ho vysál jen mu ukáže,že má jít za ním.

Z pohledu Yokuta:
Šel jsem za upírem a zvažoval zda nemám skusit utéct,ale upíří rychlosti se nevyrovnám.Upír se ani jednou neotočil,ale rozhodně mě sleduje.Co bych měl teď dělat,nechci skončit jako něčí svačinka.Zastavili jsme?!

Upír se zastaví před obrovskou skálou,dvakrát potichu zaťuká a potřetí silněji,ve skále se otevře průchod a schody vedoucí dolů.Upír jde dál a jen ukáže Yokutovi že má jít s ním.Yokuto teda pomalu jde a čeká co tam bude.
Když sejdou schody uvidí Yokuto dlouhou chodbu plnou různých dveří,upír se vydá k posledním a s klepáním otevře.
,,Strýčku,co ti tak dlouho trvalo?"slyší Yokuto hlas nějaké dívky.Když vejdou je tam krásně vybavený pokoj:Všechny strany oobklopuje knihovna,uprostřed je stůl s židlí přeplněný různými kresbami,tři skříně na oblečení,v knihovničkách byli rozházené i jiné věci,pak tam byli točité schody a nahoře modrá postel,nástěnka se zvláštními kresbami a průhledná krabice s hračkami,asi starými a nepotřebovanými.,,Páni!"řekl Yokuto čímž na sebe strhl pozornost dívky která právě sbíhala ze schodů,měla modrozelené vlasy,klobouk,oranžové boty,zvláštní šaty a v ruce..........koště.
,,Kdo je to?"zeptala se překvapeně dívka. ,,Našel jsem ho po cestě,mohl by nás prozradit tak jsem ho vzal sebou."řekl stručně upír.Dívka se na Yokuta zamyšleně podívala a pak se zeptala: ,,Ty jsi člověk?"v jejím hlase bylo znát překvapení. ,,A-Ano,já jsem Yokuto a kdo jsi ty?" ,,Já jsem Mokkyu." ,,Skvěle že jste se představily,Mokkyu máš ho na starosti,pak ho přivěd na večeři a upozorňuji na to PŘIVEĎ!"zdůraznil upír a pak odešel.
,,Jaké to je být člověk?"zeptala se Mokkyu.,,Uplně normální,ty nejsi člověk?"zeptal se překvapeně Yokuto. ,,Ne já jsem čarodějka,bohužel si nepamatuji co se stalo před mími pátými narozeninami,tenkrát mě našel Raisen a od té doby se o mě stará,chtěla bych ale znát svou minulost....."dokončila to trochu posmutněle Mokkyu.,,Čteš rád?"zeptala se teď už vesele Mokkyu.Chlapec jenom přikývnul.,,Tak si vyber,"usmála se na něj a rozhodila rukama.Vyskočila na koště takže na něm stála a koště se rozletělo nahoru kde si vybrala nějakou knížku a sedla si s ní na podlahu.Yokuto si taky vybral nějakou knížku a sedl si na zem.
Asi po hodině se Mokkyu zvedla hlavu od knížky a oznámila že už půjdoujíst.Naskočila na koště,tak jako by prej měly holky sedět na koni a naznačila Yokutovi ať si sedne za ní. ,,Jsi se zbláznila,na to nevlezu!"protestoval hned Yokuto. ,,Jak chceš..."řekla Mokkyu a prstem ve vzduchu nakreslila nějaký znak,Yokuto se hned vznesl a dopadl na koště,chvíly tam jakože balamcoval a pak se mu konečně podařilo držet rovnováhu. ,,Nemyslíš že by bylo lepší jít pěšky?"zeptal se opatrně,ale neměl šanci tak se jen pevně držel koštěte a snažil se sám sebe přesvědčit že na tom umí Mokkyu jezdit.
,,Mokkyu,neříkal jsem že ho máš přivézd a ne přivízd!?" zeptal se Raisen když tam přiletěly. ,,Já v tom teda nevidím žádný rozdíl......" Yokuto se podíval kolem sebe a ztuhl všude byly příšery a on byl jen obyčejný člověk.Byli tam netopýři žíznící po krvy, zombíci, draci, obří hadi, dinosauři, trolové, ghůlové, yetty,obři, gnollové, obří pavouci, sukubus, smrtka, rodinka hruďáků, gremlini, kanibalové, kostry, kyklopové, další upíři, vlkodlaci, sirény a další,u některejch ani nevěděl co jsou zač....Nejvíc ho ale upoutal zvláštní chlápek,se třema očima,osmi rukama a šupinama,kterej připravoval koždou rukou něco jinýho k jídlu. Jednou rukou připravoval špagety a pak si všiml Yokutova nechápavého pohledu,kývl na něj aby přišel blíž a když si všiml pohled jednoho kanibala hodil po něm(po tom kanibalovi) nůž a Yokuto se tedy klopýtavě přiblížil. ,,Takže ty jsi tu ten nový,doufám že máš rád špavety nebo jak tomu vy lidi říkáte." ,,Špagety,"špitl Yokuto.,,Doufám že se ti u náš bude líbit chlapče,vím že se ti to asi nelíbí být tu s monstry jako my ale uvidíš." Yokuto si myslel to samé,asi si na to zvykne.......vlastně bude muset...

Tak co líbí,doufám že jo a jako vždy,upozorňuju abyste ještě hlasovalli v příběhách než to skončí......

dokončeno

21. dubna 2012 v 14:35 | alisa44 |  staré oznámení,ostatní věci a různý blbosti
Takjo je to dodělaný tak snad se líbí,jsem teprve začáteční tak nic moc........
Něco jsem změnila hodně,něco málo a něco třeba vůbec...........
A ani to netrvalo tak dllouho jak jsem čekala...

Ještě pořád potřebuju ohodnotit ty nový příběhy pls..................

,,menší,, úprava blogu

21. dubna 2012 v 9:43 | alisa44 |  staré oznámení,ostatní věci a různý blbosti
Takže jak už říká název bude se to tu trochu předělávat(jako vzhledově),takže tady teď asi tři dny(možná i víc..) bude děsnej chaos.... Předem se omlouvám všem SB protože bude i chaos v tom,než to dodělám.....

světlo

17. dubna 2012 v 20:05 | alisa44 |  krátký příběhy-staré
Doufám že se bude líbit a zase poukazuju na hlasování kterej příběh............

Leira se konečně probrala ze spánku,ležela na chladné zemi a na sobě měla jen tmavě modré letní šaty,modré boty,trochu podobné balerínkám,na krku fialovou mušli a ve fialových vlnitých vlasech měla zastrčenou indigovou růži.Bolela ji hlava a skoušela si vzpomenout jak se sem dostala.
Asi po hodině snahy si vzpomenout ji z přemýšlení vytrhl zvuk odemykání dveří a ji do očí uhodilo nesnesitelné světlo. ,,Jídlo pro vězně!"řekl muž položil před ni chleba s vodou a zase odešel,při čemž nezapoměl důkladně zamknout.Byla zase sama ale konečně jí došlo kde je-ve vězení.
Po chvíly co dojedla přišel mladý muž a postavil se naproti ní. ,,Takže jsi se už probrala," řekl si spíše pro sebe a zapálil si cigaretu. ,,Kdo jste? A kdo jsem já?"zeptala se roztřeseně Leira. ,,Nepamatuješ si to?"zeptal se překvapeně muž před ní, ,,Vypij tehle čaj,snad si po něm vzpomeneš."řekl když donesli čaj.Leira se na něj nedůvěřivě podívala ale nakonec přikývla že souhlasí.Muž ho odložil na zem a odešel. ,,Počkejte ještě se chci zeptat......"vyhrkla ale to už byla v cele sama.Podívala se na hrnek a nakonec se váhavě napila,začalo se jí chtít spát a nedopitý čaj se rozlil na podlahu,dívka usnula.,,Kde to jsem?"zeptala se pro sebe a pak si vzpoměla že v cele,najednou se jí začala vracet paměť.

,,Leiro,vstávej už,musíš se připravit,"řekl chlapec před ní.,,Vždyť už jdu,"odpověděla mu ospale dívka.Oblékla se a vyšla ze svého pokoje,temné světlo z pochodní po stranách v ní budilo jakýsi pocit bezpečí.,,Takže rozumí všichni plánu?"zeptal se asi patnácti lidí chlapec který jí před tím budil-její starší bratr vedoucí tomuto gangu. ,,Jo!"bylo mu odpovědí a tak se vydal zpět do svého pokoje připravit ještě zbývající plány. ,,Leiro,jsi připravená?"zeptal se sestry a odpovědí mu bylo skoro neslyšné ,,Hai!" Leira nikdy neměla ráda tyhle plány ale musela poslouchat.Gang byl rozdělen na dvě skupiny,v jedné byl její bratr který měl přijít po znamení a v druhé a o dost menší byla ona.

Leira a ještě další dvě holky a čtyři kluci šli malou vesničkou která měla být zničená.Jejich skupina měla prověřit kdo všechno tam je a jaké je nebezpečí.Když zjistily že se nic neděje daly nenápadný pokyn rukou že je vše v pořádku a do vesnice začaly létat první šípy.Stráže se připravily na boj čelem k bráně,ale jeden chlapec z party ho zezadu praštil. Najednou tam byl hrozný povik,všude krev,výkřiky a mrtvá těla.Obyčejní vesničané se snažily bránou dostat do bezpečí ale další lidé z gangu jim zaterasily cestu a bez slitování je zabily.Najednou se u brány objevily stráže,celou vesnici zaterasily i s jejími obyvateli a celou vesnici zapálili.Byl tam ještě větší chaos jak se všichni snažily utéct nebezpečnému ohni.Leira utíkala jako všichni ostatní,najednou před sebou uviděla malou holčičku jak na ní padá zapálený zbytek nějaké chatrče.Rychle dívku vytáhla a utíkala s ní k bráně,tam kousek od brány přelezla zeď a pomohla holčičce se tam vyhoupnout také.Viděla že všichni utíkají před smrtí a tak na nic nečekala a spolu s holčičkou se rozeběhla pryč.Najednou se jí holčička vytrhla a běžela k nějaké paní a přitom volala mamíííí.Leira se rozeběhla pryč jak jen jí to v šatech šlo.....
Najednou před ní spadl hořící strom a za ní už oheň byl taky...Na poslední chvíly se nějak dostala z ohně,ale i tak jí kouř neudělal moc dobře a ona se zapotácela a cítila jak omdlévá,na poslední chvíly jí někdo chytil a na ruce dal pouta,pak se konečně dostala do sladké nevědomosti................

Takže to se stalo,Leira cítila zodpovědnost za to co se stalo a tak když se znovu otevřely dveře a ji oslepilo nepříjemné ranní světlo.Ani se moc nebála.Chytily ji a ruce přivázaly silným lanem.Vyvedli ven kde už byla postavená šibenice.,,Takže mě chtěj pověsit?"zeptala se sama sebe, ,,To je váááážně starý!" Pomalu ji odvedli na popraviště,okolo krku jí daly smyčku a v jedné chvíly už se na provaze houpalo její nehybné tělo toužící po spravedlnosti. KONEC

obrázky k světlu

17. dubna 2012 v 17:51 | alisa44 |  krátký příběhy-staré
Píšu jednu jednorázovku a tohle jsou obrázky k ní............................

Leira

šaty


vlasy

zrcadlo-část II.

14. dubna 2012 v 18:38 | alisa44 a Matsuko |  krátký příběhy-staré
Když skončila škola Suri si sebrala věci a chtěla co nejdřív zmizet,ale Hirashi ji zastavil,,Můžu jít s tebou?" ,,Ne,"odpověděla mu.Akumi to sledovala a rychle zareagovala ,,Hele Hirashi,doprovodíš mě domů?" ,,Jasně že doprovodí!"ušklíbla se na Hira Suri a rychle odjížděla na skateboardu.

,,Tak jak bylo ve škole?"zeptala se jí už ode dveří Minara(starší sestra).Suri neodpověděla a šla do svého pokoje,kde sebou následně mrskla na postel.,,Suri měla by jsi už jít....."zavolala na ni Minara.,,Kdybych nemusela do školy tak jsem v pohodě stíhala!"postěžovala si Suri a už byla na odchodu.Vzala si černou šusťákovou bundu a skate a vyrazila na cestu do blacktrack ulice........

Suri procházela nebezpečnou ulicí,kde se scházely různý gangy a obchody s drogama.Proto by člověk nikdy neuhádl že se tady skrývá vchod mezi anděly a bohy.Přišla k hospodě a šla rovnou k baru,chlápek co tam zrovna byl se na ni nedůveřivě podíval a když z kapsy bundy vytáhla kruhové zrcádko velikosti mobilu,jen na ni kývnul a pustil jí do chladírny.Suri za sebou pečlivě zavřela dveře,potom namířila zrcádko na prázdnou zeď před sebou a řekla ,,etroop eid nav gninepo eid elegne!" a na zdi se oběvil průchod,potom řekla ,,byeonhwan!" a měla na sobě černé přiléhavé šaty bez ramínek a dole rozevláté,boty na vysokém podpadku a na zádech dvě katany.Vešla průchodem a tam byly andělé a bohové kteří ve volné chvíly hrály hry,jejich děti hrající si v koutku,hlavní šéf a u něj pár bohů a nakonec zaučující se budoucí anděly.Šla rovnou k šéfovy a hned se zeptala co potřebuje.,,Mám pro tebe další úkol,zaprvé tehle sebevrah,pokaždé se něco pokazí,máš za úkol dohlídnout na to aby zemřel,teď je jeho čas!"řekl vysoký můž a podal Suri fotku toho chlapa.,, A zadruhé musíš zabít tohohle chlapce jednou ze svých katan příští úplňkovou noc!"dořekl a podal Suri i další fotku.Ta se podívala na sebevraha,toho chlapa výdávala celkem často.Pak se podívala na toho kluka,nepřipomínal jí nikoho až na ty oči,možná to byl někdo z Hirovi party......
Z přemýšlení jí vytrhl šéfův hlas. ,,Ten chlapec se jmenuje .............................


Doufám že se vám to líbilo a přečtete si poslední kapitolu která tu bude snad co nejdřív.....
PS.-hlasujte ještě někdo v těch novej příběhách........

chudák kakashi

12. dubna 2012 v 17:48 | nwm |  staré oznámení,ostatní věci a různý blbosti
tehle obrázek mě prostě dostal a já tu chcípám:

doporučení

12. dubna 2012 v 17:02 | alisa44 |  staré oznámení,ostatní věci a různý blbosti
jak už název říká chci vám doporučit povídku upíří doupě kterou jsem našla u jituí.....
Povídka má 15 kapitol a díly jsou docela dlouhé,autor/ka (nejsem si jistá ale myslim že holka) Smajli.......
Je to o upírech kteří jednou narazí na člověka a ten má být dárkem pro jednoho z nich,ten ho ale nevysaje......a víte co přečtěte si to sami.............


Děsně se mi to líbilo i když to bylo smutné,nedoporučuju pro mladší 15 let i když mě samozdřejmě taky 15 ještě nebylo a jak tak znám tori tak to nedoporučuju hlavně jí(i když to jí možná dokope k tomu aby si to přečetla ;) ) já naprostý andělíček O:) závidíte co? :p takže čau.....................

nový příběhy

1. dubna 2012 v 15:05 | alisa44 |  staré oznámení,ostatní věci a různý blbosti
takže jsem teda na chvíly zase tady,v úterý bych měla mít spravenej počítač,takže jestli to vyjde dám sem jako omluvu další díl zrcadla a teď důvod proč tady jsem..........
Mám v plánu dát sem další dva příběhy a oba jsou o upírech k jednomu už název mám ale k druhýmu ještě ne,a na vás je aby jste si vybrali kterej začnu dřív a jakej název by ten druhej měl mít......

1.-První je o dívce která se najednou stane upírem a musí odejít od své rodiny přátel a domova,s novou upíří rodinou kde se musí naučit ovládat svůj hlad a vypořádat se se všemi věcmi okolo upírů.......ten jsem nazvala Nesmrtelná krev

2.-Druhej je o rodině kde je jedna dívka čistokrevná upírka a snaží se ji zabít tajná organizace,její nevlastní rodiče se ji snaží chránit a s ostatními dětmi se dostává do problémů,z kterých pak nejde ven.Například když hledá starší sestře kluka,snaží se prodat mladšího brášku,nebo se skoro stejně starým bráchou proskoumávají Transilvánské katakomby.......... k tomu mi pls pomozte vymyslet nějakej název

Počkám do 5.5.,ale když bude sudej počet tak si ještě chvíly počkám na lichej.....

Já sem ale dobrá za půl hodiny jsem napsala tři čllánky(no a co že jsou krátký,pro mě je to úspěch....) :D :p ;)

REKLAMY SEM!!!

1. dubna 2012 v 14:41 | alisa44

takže sem dávejte reklamy!!!!!!!!! jestli někdo dá reklamu k něčemu jinýmu tak to bez slitování smažu!!!!!!!!!!!!!!!! S vyplazeným jazykem


oznámení o reklamách

1. dubna 2012 v 14:33 | alisa44 |  staré oznámení,ostatní věci a různý blbosti
Zase tady na chvíly jsem ale k tomu sem napíšu za chvíly......................
Docela mě štvou lidi který si jentak dělaj reklamu na mim blogu,fajn jestli chtěj hlas tak sem aspoň můžou taky napsat názor na můj blog........teď je asi nějaká soutěž protože na mim blogu toho je už hodně,některý mě naštvali natolik že jsem je už i smazala......a výsledek je že sem teda dám článek na reklamy,kterej dám nad SB.........