Vítejte na blogu jedné ztracené duše.

rozdělané povídky jsou:
Káčka-Kirika and Kyrone
S mocnou silou
Být...
Na hřbetě draka
DSBčka

doufám že se vám budou líbit.... ^^

pořád miluju tohle video :3 xD


Prosinec 2011

pod maskou-část II.

31. prosince 2011 v 22:35 | alisa44 |  krátký příběhy-staré
,,Tak dobře,teď půjdu k Melanii,potom mi Roken zavolá jako že se něco děje a já budu muset rychle odejít a potom mě připraví a společně půjdeme na párty u Marka,"opakuje si ještě jednou Samini plán který vymyslela Roken, ,,ale stejně mám výčitky že budu Melanii lhát!"
Jde k Melanii a v půlce večírku se tam přiřítí Roken že se něco stalo a Samini ,,musí,, odejít.Ani Roken ani Samini si ale nevšimnou že když odcházejí Melanie je potají sleduje.Roken a Samini jdou do opuštěného parku kousek od Melanie a narychlo se připraví.Roken se pak připojí ke své partě kterou zrovna uvidí jít po ulici a tak jde Samini sama.Najednou vyleze Mel ze své skrýše:,,Aha,takže má hipotéza byla správná,to ty jsi Sonet a já myslela že si říkáme všechno,už pro tebe nejsem ani tak důležitá abys byla na mých narozeninách!" Najednou se rozbrečí a uteče. ,,Melanie počkej!"zavolá za ní ještě Samini ale Mel už ji neslyší.Samini se taky rozbrečí i když to většinou nedělá,,ale zůstane v parku.Najednou ji něco napadne.Co kdyby šla Melanie s ní na tu party.Tak se rozběhla za Melanií,která už uklízela po svym večírku.
,,Melanie,promiň,nepůjdeš se mnou na tu párty k Markovi?"zeptá se Samini když vejde do obýváku kde Melanie uklízí cédéčka.
,,Proč si myslíš že se mi tam chce a a kdyby tak bych tam nikdy nešla s tebou a ani bych neměla pozvánku,"namítne ještě trochu huhňavě Mel.Chvíly tam jen tak mlčky stojí a dívají se na tu druhou,po chvíly se Melanie otočí a dál uklízí cédéčka.
,,Mel prosím,pojď tam se mnou!" skusí to ještě jednou Samini.Ale Melanii nepřesvědčí.Na konec jde na tu Markovu party sama,ale moc dobře se nebaví.Když jde večer spát její polštář je celý promočený od slz,takhle se s Mel ještě nikdy nepohádala.Najednou uslyšela hodiny odbíjet půlnoc a tak si něco přála,přála si aby se všechno vyřešilo a Melanie byla pořád její nejlepší kamarádka.
další den ve škole:
Melanie se se Samini nebaví a když už musí protože dělají společný projekt řekne jí naschvál Sonet.Chová se k ní hnusně celý týden.
Jednou zase rozdávají lístky na párty a Melanie dostane pozvánku,neví ale kdo tu párty pořádá.Je to v nějakém parku ve městě,když tam ale přijde zjistí že je to park ve kterém se pohádala se Samini/Sonet a začíná jí docházet kdo tuhle party udělal.Když už tam jsou asi všichni tak jim Samini vysvětlí že je Sonet,ale že už ji nebaví to tajit,protože se kvůli tomu pohádala se svojí nejlepší kamarádkou. Všichni byli překvapení že ta tichá a chytrá holka je ta kterou viděli na všech těch večírkách,ale později začne konečně party a Samini se usmíří s Melanií a Mark se jí zeptá jestli s ním nebude chodit.Samini si jenom pomyslí:Tak sny se přece jenom mohou splnit.


Jestli se ti líbil tento příběh tak si teď něco přej a možná budeš mít štěstí jako Samini................... :D :p ;)

jestli máš odvahu skus otevřít tuhle stánku

20. prosince 2011 v 16:28 | alisa44 |  staré oznámení,ostatní věci a různý blbosti
http://www.klikaklik.wz.cz/ jen pro ty nejodvážnější...... :D ;) :p

PS.-já si tim už taky prošla.............................................................................třikrát :D

pod maskou-část I.

10. prosince 2011 v 13:59 | alisa44 |  krátký příběhy-staré
Tento příběh je o čtrnáctileté holce jménem Samini která je třídní génius:

ve škole:
,,Ahoj Samini,nedala by jsi mi opsat úkol na matiku?"zeptá se Wicky která si jí všimne jenom když potřebuje opsat domácí úkol. ,,Jo jasně,"zašeptá Samini.A takhle je to každý den,ale dneska tu dva kluci rozdávají letáčky na ples,kde mají mít všichni masku. ,,Čau,půjdeš na ten ples Samini?"zeptá se jeden z rozdávajících kluků.,,Já?tak to těžko,co bych tam dělala?"usměje se Samini.Ale nakonec se rozhodne že tam půjde,poprosí svojí sestru jestli by jí nepomohla.,,Tak fajn pomůžu ti,ale nebudeš tam za mnou chodit jako že se neznáme,jasný?" a tak se nakonec dohodnou.Samini má na sobě tmavě fialové šaty na ramínka kde jeden konec šatů je kratší než druhý se světle fialovým páskem,středně modré páskové boty na podpatku,blond vlasy měla rozpuštěné (normálně je má v culíku) a masku měla přes oči až na nos ve fialové barvě,světle růžovej lesk na rty a světlé zelenomodré oční stíny.Celý večer se dobře bavila a nikdo ji nepoznal.Další den se všichni bavili jen o té holce,ale nikdo nevěděl co je zač,nakonec její sestra Roken řekla že to byla její sestřenice Sonet.
,,Ahoj Samini,nedala by jsi své sestřenici Sonet pozvánku na mé narozeniny?"zeptala se Wicky.,,No,jó jasně,"souhlasí Samini.
Když o tom řekne Roken,tak se domluví že jí upraví tak aby ji nikdo nepoznal.Tentokrát má Samini žlutozelenou tuniku,tmavě zelený pásek,džíny s třpitkami a žluté páskové boty na jehlách a Roken jí namalovala tak že vypadala dospěleji a ůplně jinak takže by ji nepoznala ani Roken,kdyby o tom nevěděla,navíc jí dala paruku takže měla sice blond vlasy ale s rudými melíry. Sonet byla hodně oblíbená a nikoho by nenapadlo že to je ta tichá a chytrá Samini.Jenže jednou zase někdo pozval Sonet na párty,ale přesně v ten den byla Somini pozvaná na narozky své nejlepší kamarádky...........
,,Čau Somini,nedala by jsi Sonet pozvánku na párty u nás doma,moji rodiče totiž nebudou doma,"řekl Mark,kluk co se Somini líbí.,,Jo jasně a myslim že tam určitě dorazí,"odpověděla Samini.Když Mark odešel přišla k Somini její kámoška Melanie a říká: ,,Čau co ti chtěl Mark?"vyzvídá.,,Ptal se mě jestli bych nedala tuhle pozvánku Sonet.",,To je dobře že nezval tebe,protože pak by sis určitě vybrala jít na jeho párty než na moje narozky,"říká Melanie.,,Cože to je dneska?"zeptá se Somini vylekaně. ,,Jo,děje se něco?" ,,Ne jen jsem na to zapoměla,ale určitě tam budu!"vyhrkne Somini. ,,Tak a co mám dělat teď?"ptá se sama sebe........

novinka

8. prosince 2011 v 16:36 | alisa44 |  staré oznámení,ostatní věci a různý blbosti
TAKŽE PROTOŽE TEĎ NEMÁM ŽÁDNOU INSPIRACI PRO MAGIC FOREVER A MOGUT'YUN TAK JSEM SE ROZHODLA ŽE BUDU PSÁT POVÍDKY KTERÝ BUDOU MÍT MAXIMÁLNĚ TŘI DÍLY A BUDOU NĚKDY K ,,TÉMA TÝDNE,, A Z TOHO BUDU NĚKDY ČERPAT INSPIRACI ABYCH VYMYSLELA CO MÁM TEĎ NAPSAT DO PŘÍBĚHŮ MF A M'Y................. ;) :D :) (KKDYBY MĚL NĚKDO NÁPAD NA KRÁTKEJ PŘÍBĚH TAK NAPIŠTE DO KOMENTÁŘE U TOHOHLE ČLÁNKU)PS.-DOUFÁM ŽE SE VÁM MŮJ BLOG LÍBÍ A BUDETE SE SEM CHTÍT VRACET